Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Zloděj těl, King William

King William: Zloděj těl
Název:   Zloděj těl
Autor:   King William
Žánr:   fantasy
Série:   Strážce Kormak
Počet stran:   206
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Polaris
Překladatel:   Olga Machačová
Autor obálky:   Michael Komarck
ISBN:   978-80-7332-195-6

Běžná cena:   249 Kč
Naše cena:   224 Kč
Sleva:   25 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Nová, tak dlouho očekávaná kniha od duchovního otce příběhů trolobijce Gotreka.

Pro svět je to žoldnéř a vrah, brutální zabiják se smrtící čepelí. Ve skutečnosti je Kormak Strážcem, jedím ze skoro vyhynulého řádu těch, kteří přísahali chránit lidstvo před služebníky temnoty.

Ghúlové jsou zloději těl, prastará rasa démonů, která se zmocňují lidí, aby v jejich tělech konali dílo zla. Nyní se jeden z nich s pomocí Kormakova trpaslíky vykovaného meče osvobodil ze svého dávného vězení a Strážce jej musí pronásledovat až do strašidelného města na konci světa, aby ukončil jeho hrůzovládu.

Kniha Zloděj těl nabízí čtyři propojené epizody, které se splétají v epický příběh Kormakova lovu na knížete démonů. Hrdina se při něm setká se spiknutím šílených mágů, armádou vlkodlaků a orčím mistrem meče, ale také s půvabnou alchymistkou a jejím nezdravě poetickým bratrem.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

slabota
astraael - 15. 01. 2013 13:55

55% - Ostal som sklamaný. Ani King už nieje to čo býval. Jeho postava "Kormak" je rovnako prázdna ako celé okolie. Vo svojej knihe tento krát použil nový svet, ktorý sa neriadi predlohou temnejšie ladeného Warhammeru. Tento svet je však pre čitatela dokonale neviditelný...nevýrazný. Príšerne zle vykreslený. Celá kniha je jedno velké klišé. Rozhovori sú miestami až stupídne pričom jednanie hlavnej postavy prekračuje všetky medze primitivizmu. "Kormak" je klasický tupec, vojak - vyškolený aby vraždil. Je to paranoidný sociopat... Postava s ktorou sa skrátka nedá stotožniť, pokial nieste rovnako obmedzený ako on. Postráda akýkolvek emočný prejav (myslím že aj Chuck Norris je viac emocionalne ladený). Ak si nechcete pokazit pekne spomienky na King z čias Zabíječov, istotne po tejto knihe nesiahajte.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 260 Kč
 224 Kč
 224 Kč
 109 Kč
 349 Kč
 260 Kč
 314 Kč
 269 Kč
 224 Kč
 296 Kč
 296 Kč
 170 Kč