Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, přepravní společnosti i Česká pošta bojují s návaly balíků, takže Vám doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do čtvrtku 13.12.2018, aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko fatálního zpoždění. Uvedený termín platí pro dobírky, platby převodem bychom měli mít 13.12. na účtu. Osobní odběry fungují na všech našich prodejnách až do 21.12.

Důležité: Povinnou položkou je login (přihlašovací jméno), heslo a e-mail. Heslo se zadává pro kontrolu dvakrát. Po úspěšné registraci si budete moct kdykoliv změnit všechny údaje kromě loginu - změnit bude možné i heslo. Pokud vyplníte přezdívku (nick), bude používána v diskuzích místo jména. Firemní údaje jsou důležité pro správné daňové doklady, věnujte jim proto mimořádnou pozornost - uvádějte adresu sídla společnosti, adresu pro doručení budete moct zadat při objednávce zboží. Další informace naleznete v nápovědě.
P.S.: Minimální délka pro login a heslo jsou čtyři znaky.

Základní údaje

Login
Přezdívka (pro fórum)
Jméno
Příjmení
Heslo zadejte jenom při nové registraci,
nebo když potřebujete heslo změnit.
Heslo
Heslo znova

Údaje pro doplňkové služby

E-mail
Telefon
Chcete být informován(a) o novinkách (nových knížkách, akcích)

Údaje pro kníhkupectví (pro doručení objednávek)

Ulice a č.p.
Město
PSČ
Stát

Pokud budete nakupovat jako firma

Firma (název)
IČO
DIČ
Plátce DPHPoskytnutím údajů k registraci návštěvník souhlasí s tím, aby fy FANTASYA BOOKS s.r.o., Hollarova 1014/6, Ostrava 1, 702 00, Česká republika, ve smyslu § 4 písm. e) zákona č. 101/2000 Sb., údaje zpracovávala a využívala pro interní a marketingové potřeby. Tyto údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetím osobám.