Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Důležité: Povinnou položkou je login (přihlašovací jméno), heslo a e-mail. Heslo se zadává pro kontrolu dvakrát. Po úspěšné registraci si budete moct kdykoliv změnit všechny údaje kromě loginu - změnit bude možné i heslo. Pokud vyplníte přezdívku (nick), bude používána v diskuzích místo jména. Firemní údaje jsou důležité pro správné daňové doklady, věnujte jim proto mimořádnou pozornost - uvádějte adresu sídla společnosti, adresu pro doručení budete moct zadat při objednávce zboží. Další informace naleznete v nápovědě.
P.S.: Minimální délka pro login a heslo jsou čtyři znaky.

Základní údaje

Login
Přezdívka (pro fórum)
Jméno
Příjmení
Heslo zadejte jenom při nové registraci,
nebo když potřebujete heslo změnit.
Heslo
Heslo znova

Údaje pro doplňkové služby

E-mail
Telefon
Chcete být informován(a) o novinkách (nových knížkách, akcích)

Údaje pro kníhkupectví (pro doručení objednávek)

Ulice a č.p.
Město
PSČ
Stát

Pokud budete nakupovat jako firma

Firma (název)
IČO
DIČ
Plátce DPHPoskytnutím údajů k registraci návštěvník souhlasí s tím, aby fy FANTASYA BOOKS s.r.o., Hollarova 1014/6, Ostrava 1, 702 00, Česká republika, ve smyslu § 4 písm. e) zákona č. 101/2000 Sb., údaje zpracovávala a využívala pro interní a marketingové potřeby. Tyto údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetím osobám.