Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, přepravní společnosti i Česká pošta bojují s návaly balíků, takže Vám doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do čtvrtku 13.12.2018, aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko fatálního zpoždění. Uvedený termín platí pro dobírky, platby převodem bychom měli mít 13.12. na účtu. Osobní odběry fungují na všech našich prodejnách až do 21.12.

Seznam přání

Seznam přání slouží registrovaným uživatelům k informaci o stavu zboží, které zatím není možné objednat. Typickým příkladem je knížka, jejíž vydání se očekává v průběhu několika dní. Informace o ní jsou, knížka je proto přidána na stránku, kde se o ní může diskutovat. Zatím ji ale není možné objednat, přesný termín vydání není nikdy zcela přesný a každá objednávka „neexistujícího zboží“ (hlavně placená předem) by byla neférová. V takovéto situaci pomůže seznam přání, označovaný na anglicky mluvících stránkách jako wishlist.

  • Pokud jste přihlášeni, u zboží, které není možné objednat, ale je možné vložit je do seznamu přání, se objeví ikonka seznamu přání.
  • Kliknutím na ikonu se zboží vloží do seznamu a ve vašem menu (vpravo nahoře) se zobrazí číslo informující o počtu položek v seznamu přání.
  • Do svého seznamu se dostanete kliknutím na položku v menu, „seznam přání“, zde můžete knihu v seznamu deaktivovat (nebudete o ní dostávat informace, ale zůstane v seznamu – pro strýčka Příhodu), nebo úplně vyřadit.
  • Když bude zboží, které máte v seznamu, možné objednat, dostanete o tom informaci e-mailem.