Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Poslední argument králů, Abercrombie Joe

Abercrombie Joe: První zákon 3 - Poslední argument králů
Název:   Poslední argument králů
Autor:   Abercrombie Joe
Žánr:   fantasy
Série:   První zákon (3)
Počet stran:   589
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Polaris
Překladatel:   Olga Machačová
Autor obálky:   Laura Brett

Běžná cena:   419 Kč
Naše cena:   377 Kč
Sleva:   42 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

! Bude k dispozici cca od 18.9.2019 !

Přichází konec. * Logena Devítiprsťáka už možná čeká jeho poslední bitva, ale ta bude stát za to. Po celém Severu zuří boje, král Seveřanů se pořád drží a zastavit ho může jen jediný člověk. Jeho nejstarší přítel, jeho nejstarší nepřítel: je čas, aby se Krvavá devítka vrátil domů. * Je tolik nadřízených a tak málo času. Představený Glokta vede úplně jinou válku. Tajnou bitvu, ve které není nikdo v bezpečí a ve které se nedá nikomu věřit. A protože jeho dny s mečem v ruce jsou už dávno ty tam, je velké štěstí, že dokáže tak účinně využít zbraně, které mu zůstaly: výhrůžky, vydírání a mučení. * Jezal dan Luthar se rozhodl, že honba za slávou je příliš bolestivý podnik a obrátil se zády ke kariéře vojáka kvůli prostému životu se ženou, kterou miluje. Ale i láska může být bolestivá a sláva je zvyk, který se nestydí připlížit se ke člověku, když ho nejmíň čeká. * Král Spojeného království leží na smrtelné posteli, rolníci se bouří a šlechta se rve o jeho korunu. Nikdo nevěří, že stín války hrozí padnout na samo srdce Království. Jenom První z mágů má svůj plán, jak zachránit svět – ostatně jako vždycky – ale tentokrát je to velmi riskantní. A žádné riziko není tak strašlivé jako porušení Prvního zákona …Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Poslední argument králů, Abercrombie Joe
tamtam - 30. 01. 2010 13:01

Tak bych začal tím že célá tahle trilogie(teda všude píšou že je to trilogie i když o tom silně pochybuji)je docela povedená.Má to vše co bych od tohodle typu knih očekával.Humor,napětí,zápletku, magiji,záporné i kladné hrdiny(i když chvílemi nevím kdo je kladný a kdo záporný)Jenom bych rád věděl kolik ta (trilogie)bude mít nakonec dílú.
RE: Ad Poslední argument králů, Abercrombie Joe
paprika - 30. 01. 2010 13:59

:D. triologie bude mit 3 dily. zatim ani v zahranici nic dalsiho nevyslo. Jenom Best served cold, a to s touhle trilogii je propojeno jenom svetem, ve kterym se odehrava (+ jeste pry nejaky odkazy na postavy z Prvniho zakona). Toz tak
RE: RE: Ad Poslední argument králů, Abercrombie Joe
gilbert - 13. 11. 2010 23:24

Série První zákon spěje k velkému finále. A pro království to vůbec nevypadá dobře. Na severu jeho vojsko vede dlouhou válku s Bethodem, kterou navíc zkomplikuje smrt vrchního maršála. A tak West musí přebrat jeho místo. Pověsti o tom, že Gurchové vybudovali mocné loďstvo a chystají se zaútočit, se ukazují jako pravdivé. Vyloďují se na území království a rychle postupují. A do toho se bouří rolníci. Brzy vypuká regulérní povstání. A Bayazova výprava se vrací s nepořízenou. Mág neváhá a pouští se do intrikování, do něhož zatáhne i Jezala. Ten se setkává s Ardee, ale toto setkání neprobíhá zcela tak, jak si představoval. A když konečně oba mladí lidé k sobě nacházejí cestu, vtrhne do jejich života opět Bayaz. Logen se vrací na sever bojovat s Bethodem a vyřídit veškeré účty. Glokta mezitím dostává od arcilektora nový úkol – sehnat pro něj (resp. inkvizici:)) co nejvíce hlasů šlechticů při nastávající volbě nového krále. Ta dopadne poměrně nečekaně (obzvláště pro Jezala;)). Gurchové se poté vyloďují na území království, rychle postupují a brzy se hlavní město Adova ocitá v obležení… Finále jak má být. Každá z postav dojde na konec své cesty (pro některé je to vyvrcholení vpravdě nečekané). Také je to asi nejakčnější díl ze všech (dočkáme se hned několika bitev) a zároveň také nejtemnější (humoru podstatně ubylo), což se asi není co divit, vzhledem k tajemstvím, jež vyplouvají na povrch a rozhodnutím a krokům, které všichni zúčastnění učiní (nebo budou nuceni učinit). Autorovi se podařilo výborně rozehraný příběh dotáhnout do konce a všechny rozpletené konce zase splést dohromady. Jen ten Logenův osud -SPOILER- zůstává otevřený v podstatě stejně jako na začátku, ale u něj je to asi má tak být.:)

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor
 359 Kč
 341 Kč
 322 Kč
 341 Kč
 314 Kč
 132 Kč
 350 Kč
 422 Kč
 431 Kč
 314 Kč
 449 Kč
 323 Kč