Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Dračí skok, McCaffreyová Anne

McCaffreyová Anne: Drakeni z Pernu 2 - Dračí skok
Název:   Dračí skok
Autor:   McCaffreyová Anne
Žánr:   fantasy
Série:   Drakeni z Pernu (2)
Počet stran:   424
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   Triton
Překladatel:   Petra Klůfová
Autor obálky:   Lubomír Kupčík

Běžná cena:   329 Kč
Naše cena:   296 Kč
Sleva:   33 Kč, 10%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

Život na Pernu se změnil. Nic není jako dřív. Tradice přestávají být tradicemi, mění se zvyky i postoje prostých lidí. Dračí jezdci se chtějí vydat na Krvavici a jednou provždy zničit vražedná Vlákna. Je taková cesta vůbec možná, nebo je to sebevražedná mise? A je dobré nebo špatné znamení, že se narodil bílý drak?Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Dračí skok, McCaffreyová Anne
Dann - 10. 05. 2008 23:17

Upřímně řečeno, z této knihy jsem přečetl jen dvacet stránek. Proto nemůžu příliš posuzovat. Dle mého názoru jde o příliš složitou, nerealistickou slátaninu, které zejména na začátku chybí děj a nějaká ta hlavní postava. Je možné, že s průběhem času se to změní, ale pouhé popisování děje v úvodu je prostě příliš pro každého čtenáře.
Dračí skok, McCaffreyová Anne
jindra_strelec - 17. 11. 2008 21:23

Druhý díl rozsáhlé ságy o obyvatelích planety Pern, jenž prožívají kromě svých běžných starostí každodenního života i odvěký boj se spadem nepřátelských a vražedných vláken., čítá pět svazků. Tentokrát se hlavním hrdinou stává v prvním dílem trochu opomíjený F´Nor, který se rozhodne spolu se svým drakem navštívit nenáviděnou Krvavici. Stejně jako v prvním díle sledujeme i spoustu osobních strastí hlavním hrdinů, které se války s vlákny dotýkají jen okrajově. Autorka nám tak opět dává nahlédnout do svého propracovaného světa i vztahů mezi lidmi a draky. Alespoň pro mě osobně bylo však stále těžší udržet pozornost a orientovat se v mnohdy až nepřehledných vztazích. Začíná mi připadat, jako by autorka byla do svého světa až příliš zahleděná a nebrala příliš ohledy na samotné čtenáře a kniha tak začíná zavánět nudou, škoda. Snad se ve třetím díle dočkám zlepšení, alespoň tak jako tomu bylo v díle prvním.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství
 169 Kč
 239 Kč
 257 Kč
 403 Kč
 404 Kč
 296 Kč
 278 Kč
 125 Kč
 219 Kč
 251 Kč
 314 Kč
 359 Kč