Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Nákaza zla, McIntosh Neil

McIntosh Neil: Warhammer - Nákaza zla
Název:   Nákaza zla
Autor:   McIntosh Neil
Žánr:   fantasy
Série:   Warhammer
Podsérie:   Stefan Kumansky (2)
Počet stran:   311
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Polaris
Překladatel:   Štěpán Hlavsa
Autor obálky:   Clint Langley

Běžná cena:   209 Kč
Naše cena:   188 Kč
Sleva:   21 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Stefan Kumansky ze zmrzlých plání Kislevu zoufale pátrá po svém bývalém kamarádovi Alexeji.Na své cestě k hlavnímu městu Aldorfu narazí na opevněnou komunitu vedoucí krvavou válku proti silám Chaosu. Stefan, kterému imponuje jejich přísná vojenská disciplína i neotřesitelná morální síla, se rád postaví na jejich stranu. Pak ale přivedou Alexeje jako zajatce a bývalá bašta vzdoru se najednou ocitne ve zmatku, uprostřed zla, které se šíří jako nákaza zemí. * Další příběh ze světa Warhammeru, pokračování knihy Hvězda Erengradu..



Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Nákaza zla, McIntosh Neil
Jack_Dark - 08. 02. 2009 11:07

Hlavní tahákem toho dílu je opevněné město nesoucí jméno jednoho z Bohů říše Sigmara. Ze začátku je vidět disciplína a zápal bojovat proti zlu ale později se jasně ukazuje že Nákaza zla pronikne všude. Lepší než první díl.
Ad Nákaza zla
BoriHokr - 17. 02. 2009 16:54

I když je Nákaza zla lepší kniha než předchozí, musím jí dát menší hodnocení. McIntosh totiž v předchozí knize využil vše, co se mu nabízelo a v rámci svých schopností napsal opravdu povedenou knihu. Tentokrát se vybičoval k ještě lepší zápletce a v popisech zvláštní komunity následovníků sigmara odvedl opravdu skvělou práci.Ale přesto se nemohu zbavit dojmu, že ze střetu mezi Stefanem a Alexejem v takovémto prostředí se mohlo vytěžit víc emocí a dilemat. O vedlejších postavách ani nemluvě. Tam si otevřel vrátka hned k několika silným motivům, ale nakonec se vydal jiným směrem. Ono nižší hodnocení je tedy brát jako velmi subjektivní, protože jinak se jedná o ve všech ohledech lepší knihu, než byla Hvězda Erengradu. A obálka je opravdu trefná a odráží ponurost celé knihy.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Nakladatelství
 197 Kč
 188 Kč
 188 Kč
 332 Kč
 188 Kč
 170 Kč
 233 Kč
 188 Kč
 79 Kč
 215 Kč
 224 Kč
 161 Kč