Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Odkaz, Farrer Matthew

Farrel Matthew: Warhammer 40 000 - Odkaz
Název:   Odkaz
Autor:   Farrer Matthew
Žánr:   sci-fi
Série:   Warhammer 40 000
Podsérie:   Shira Calpurnia (2)
Počet stran:   253
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Polaris
Překladatel:   Štěpán Hlavsa
Autor obálky:   Clint Langley

Běžná cena:   209 Kč
Naše cena:   188 Kč
Sleva:   21 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Shira Calpurnia dostane za úkol chránit listinu prastarých obchodních privilegií, která byla zanechána jako dědictví jejím pravoplatným majitelům. Ale v obří soustavě nedobytných pevností Hydrapur se vždycky najde někdo, kdo je připraven chopit se příležitosti zasáhnout ve svůj prospěch všemi prostředky a tak důstojnici arbitu nezbude než obléknout svou zbroj a znovu se pustit do boje se silami ohrožujícími zákony Impéria. Druhá kniha série o důstojnici arbites Shiře Calpurnii.Související články

  • Recenze: Odkaz (Martin Fajkus)
  • Recenze: Odkaz (Piter)

Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Odkaz, Farrer Matthew
BoriHokr - 13. 02. 2009 10:07

Co do obsahu i kvality mírně slabší pokračování Křížové palby. První kapitoly jsou přitom naprosto úžasné, ale poté se Farrer rozhodne soustředit spíše na pozadí řešeného případu (spor o jistou listinu, která obsahuje krev samotného Císaře a o niž se přihlásí hned několik zájemců) a na intriky jednotlivých aktérů. Shira je tak spíše v pozadí a její role je pouze rolí arbitra, nikoliv vyšetřovatele. V jednotlivostech je Odkaz úžasná kniha, ale tentokráte se prostě nedostaví onen pocit rosoucího napětí )repektive je zde pouze v drobných uzavřených epizodách, ale ne v rámci celé knihy). Jako kdybychom sledovali reportáž ze soudní síně. Ovšem reportáž pořád strující a hutnou,s některými řádně nechutnými a děsivými momenty. Pokud by se jednalo o samostatný román, je hodnocení nakonec za plný počet, ale Křížová palba byla přeci jen poněkud lepší, zvolená optika vyprávění prostě působí problémy (právě kvůli faktu, že člověk je z jedničky zvyklý na něco jiného). Ale obálka je lepší. To jen tak naokraj.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství
 188 Kč
 197 Kč
 323 Kč
 350 Kč
 349 Kč
 188 Kč
 647 Kč
 197 Kč
 249 Kč
 215 Kč
 573 Kč
 197 Kč