Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Schismatrix plus, Sterling Bruce

Sterling Bruce: Schismatrix plus
Název:   Schismatrix plus
Autor:   Sterling Bruce
Žánr:   sci-fi
Počet stran:   544
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Laser
Překladatel:   kol.
Autor obálky:   Jan Patrik Krásný
ISBN:   978-80-242-8474-3

Běžná cena:   499 Kč
Naše cena:   449 Kč
Sleva:   50 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Pro fanoušky kyberpunku a space opery jsme připravili dílo, které by jim v knihovně rozhodně nemělo chybět. Statut zásadního pilíře obou těchto subžánrů má právě kyberpunkový román Schismatrix, doplněný v tomto vydání o cyklus kratších prací ze stejného prostředí. Poznejte svět Tvárných a Mechanistů, blízkou budoucnost, kdy se kolem planet Sluneční soustavy pohybují obří habitaty, které již dávno přerušily kontakty se zdevastovanou Zemí a bojují mezi sebou o rozhodující vliv ve vesmíru. Na jedné straně stojí Mechanisté, kyberneticky zdokonalení jedinci, a na druhé Tvární, geneticky vyšlechtění potomci humanismu. V sázce je budoucnost lidského odkazu!Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Schismatrix plus, Sterling Bruce
jindra_strelec - 12. 07. 2008 22:43

Pokud bych měl ohodnotit děj této knihy jedním slovem, použil bych výraz: hutný. Čtení Schismatrixu plus vyžaduje zcela plnou pozornost a rozhodně se nejedná o pohodou oddechovku na dvě delší jízdy vlakem. Neobsahuje totiž žádnou vatu určenou k roztáhnutí děje do nakladatelem požadované délky, ale je doslova nacpaný událostmi, místy a lidmi, jejichž jména je někdy těžké si zapamatovat, nebo zpětně zařadit, pokud se znovu vyskytnou až po delším časovém úseku. Tato kniha je určena všem, kdo chtějí prozkoumat všechny vrstvy originálního subžánru, kterým kyberpunk zcela určitě byl ( a snad ještě je ), a dokáží vstřebat cizost prostředí a sobeckou chladnokrevnost jednajících postav.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 269 Kč
 233 Kč
 347 Kč
 152 Kč
 260 Kč
 419 Kč
 215 Kč
 299 Kč
 260 Kč
 158 Kč
 269 Kč
 298 Kč