Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Jet 1 - Procitnutí, Blake Russell

Blake Russell: Jet 1 - procitnutí
Název:   Jet 1 - Procitnutí
Autor:   Blake Russell
Žánr:   ostatní
Série:   Jet (1)
Počet stran:   288
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print & Mystery Press
Překladatel:   Helena Dvořáková
Autor obálky:   Michael Schubert / Lucifer-Verlag
ISBN:   978-80-7398-318-5

Běžná cena:   279 Kč
Naše cena:   195 Kč
Sleva:   84 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

V románu Procitnutí se českým čtenářům poprvé představuje nonkonformní hrdinka Maya, která je majitelkou kavárny na Trinidadu jen pár prvních řádek. Protože vzápětí ji jdou po krku elitní zabijáci a podle toho, jak se s nimi Maya vypořádá, je jasné, že není vše, jak se zdá a…

Je čas odhodit masku!

Z Mayi se znovu stává Jet, žena, jíž byla po většinu svého života. Tajná agentka Mossadu, smrtící zbraň v záludných pletichách mocných.

Jet doufala, že když nafinguje vlastní smrt, bude mít od života plného intrik, zrady a bodání do zad konečně pokoj. Jenže minulost se tak snadno nevzdává a Jet má na rukách až příliš mnoho krve na to, aby ji vlny Karibského moře dokázaly smýt. Jedním si je jistá – někdo její malý trik s falešnou smrtí odhalil a jde jí po krku. Nehodlá však čekat, až dotyčný pošle další zabijáky, a vydává se mu naproti.

Blake mistrovským stylem na způsob špionážních příběhů o agentu Bourneovi nebo Jamesi Bondovi nechává čtenáře nahlédnout pod pokličku fungování tajných agentur operujících výhradně ve stínu. A zároveň dokazuje, že je pro adrenalinové thrillery jako stvořený. Příběh se od první stránky rozjede ve zběsilém tempu a toho se drží až do konce. Jetin hon na dvojité agenty, podlé miliardáře a zkorumpované politiky vám v téhle akční jízdě rozhodně nedovolí ani na okamžik vydechnout.

Anotace
Jet bývala nejvýkonnější agentkou Mossadu, ale okolnosti ji přinutily tuto životní cestu přehodnotit. Aby se zbavila okovů tajné služby, předstírala vlastní smrt a myslela, že tím svou minulost definitivně pohřbila. Jenže minulost se tak snadno nevzdává… Jetin nový život naruší brutální útok a ex-agentka se musí znovu ponořit do kalných vod plných krutosti a klamu, aby zachránila sebe i ty, které miluje. Román Procitnutí přivádí na scénu novou atypickou protagonistku, jež se musí vypořádat s drsnou a nekompromisní skutečností plnou nečekaných zvratů a střemhlavých pádů do neznáma.

Vychází v koedici s nakladatelstvím Mystery Press.Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 202 Kč
 202 Kč
 197 Kč
 389 Kč
 403 Kč
 268 Kč
 143 Kč
 202 Kč
 209 Kč