Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Exkarnace 01 - Válka Starých duší, Heitz Markus

Heitz Markus: Exkarnace 01 - Válka Starých duší
Název:   Exkarnace 01 - Válka Starých duší
Autor:   Heitz Markus
Žánr:   horor / thriller
Počet stran:   352
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Svatava Kretková
Autor obálky:   Dorothea Bylica
ISBN:   978-80-7594-005-6

Běžná cena:   369 Kč
Naše cena:   258 Kč
Sleva:   111 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

NEHODA. VRAŽDA. POMSTA.

A JEDNA DUŠE,

KTERÁ ODMÍTÁ ZEMŘÍT.

Jaká je cena za věčný život?

Claire Riordanová je po smrti. Srazilo ji auto, když běžela na pomoc svému manželovi. To ale nevysvětluje, proč se Claire místo smrti probudila v těle patřícím úplně cizí ženě, která nedávno spáchala sebevraždu. Jediné, co Claire ví, je, že se musí dostat zpět ke své rodině.

Claire však netuší, že tělo, které nyní obývá, bylo určené Anastázii, staré a mocné putující duši, která už ukradla cizí život a identitu nesčetněkrát. A tohle konkrétní tělo si Anastázie vyhlédla z dobrého důvodu: jeho původní majitelka měla konexe, díky nimž by Anastázie mohla uskutečnit plán, který by otřásl celým světem. A tak Claire musí hrát nejen roli mrtvé Lene, ale zároveň i Anastázie – a nesmí udělat chybu, dokud nezjistí, kdo je přítel a kdo nepřítel.

Anastáziiny intriky a její spory s jinými starými dušemi ale nejsou jediná tajná válka, která probíhá ve stínech. Zatímco Claire se snaží získat čas a informace, lovec dlaků Eric naráží na nečekaný problém: zamýšlenou kořist mu přímo před očima zajmou a odvedou členové neznámé organizace, jejímž poznávacím znamením je astrologický symbol vah a která má podle všeho velké plány se všemi nadpřirozenými bytostmi. Ze snahy zjistit víc se ale může snadno stát boj o život – koneckonců, démon v Erikově nitru znamená, že i on je kořistí…

Markus Heitz ve svém nejnovějším, do dvou knih rozděleném thrilleru opět dokazuje, že je mistrem svého oboru, ať už jde o fantasy či horor. Nesmrtelnost tak, jak jste ji ještě nepoznali, pomsta, zrada i skrytá věčná válka o osud lidstva – to vše dělá z Exkarnace nutnost pro každého fanouška napětí a pochmurné spravedlnosti.

Anotace:

Jmenovala se Claire… tedy až do chvíle, kdy zemřela. To auto se vynořilo odnikud a srazilo Claire ve chvíli, kdy sledovala, jak neznámý útočník vraždí jejího manžela. Claire zemřela na místě, jenže její duše odmítla opustit svět, dokud nepomůže milovanému muži – nebo ho alespoň nepomstí. A tak se Claire místo smrti probouzí v těle Lene von Bechsteinové, bohaté podnikatelky a čerstvé sebevražednice. Jenže Lenino tělo bylo posledním krůčkem v pečlivě připravovaném plánu mocné staré duše, která si chtěla život Lene ukrást pro sebe. Plánu, který Claire nechtěně překazila. Plánu, který ji zatáhne přímo doprostřed války mezi putujícími dušemi, jejichž pozornost znamená smrt, před jakou nelze utéct ani se schopností stěhovat se z těla do těla. Claire bude muset našlapovat opatrně, pokud se chce vyhnout starým duším, fanatikům a intrikám svého nového života a hlavně splnit úkol, který si předsevzala: ochránit svou rodinu.Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 305 Kč
 272 Kč
 195 Kč
 386 Kč
 479 Kč
 139 Kč
 244 Kč
 269 Kč
 249 Kč
 229 Kč
 234 Kč
 174 Kč