Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Draci zlatookého mága, Weis Margaret & Hickman Tracy

Weis Margaret & Hickman Tracy: DragonLance - Ztracené Kroniky 3 - Draci zlatookého mága
Název:   Draci zlatookého mága
Autor:   Weis Margaret & Hickman Tracy
Žánr:   fantasy
Série:   DragonLance
Počet stran:   256
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Hana Vlčinská
Autor obálky:   Matt Stawicki

Běžná cena:   239 Kč
Naše cena:   167 Kč
Sleva:   72 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Čaroděj Raistlin přijímá Černý plášť a s dračím jablkem, mocným magickým artefaktem, který získal, putuje do Neraky, aby se stal stoupencem Temné královny a jedním z nejmocnějších mágů Ansalonu. Zjišťuje však, že plány Takhisis jsou zcela odlišné a že bohyně poté, co Ansalon dobude, plánuje všechny zotročit. Raistlin tak rozehrává složitou a smrtící dvojitou hru – slouží zároveň silám světla i temnoty, povstalcům z Neraky i císaři Ariakasovi, a jeho cílem je jediné – zabránit příchodu bohyně Takhisis na svět…Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Draci zlatookého mága, Weis Margaret & Hickman Tracy
BoriHokr - 30. 05. 2010 22:12

neni to zadna bomba, ale je to poctiva zabava. Pribeh sleduje podivuhodneho maga Raistlina tesne pote, co opustil druzinu hrdinu kopi a nechal je takrka jiste smrti. Nyni se snazi ziskat postaveni na strane Kralovny Temnot. jenze ta konkurenci moc nepreje a tak se nas carodej stava dvojim (a trojim) hracem... Ne, neni to komplikovane cteni, jen proste v kulisach DragonLance odvypraveny fantasy spionazni pribeh, kde se hezky dojmeme nad starymi znamymi a starym dobrym Krynnem a misty i docela pobavime. predevsim se vsak presvedcime, ze postava Rasitlina si zaslouzi pozornost a prestoze jej jejim domovem jedna z nejklisovitejsich fantasy, ona samotna je jednim z nejlepsich carodeju, jake zanr zna. Podobnych Dragon Lance by to chtelo vic. I kdyz je pravda, ze bych prosil bez tech jesterke na obalce (pardon, draku...). kdyz se proste Weis a Hickman venuji komornejsim pribehum, roste jejich kvalita az prekvapive.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor
 188 Kč
 181 Kč
 153 Kč
 188 Kč
 119 Kč
 174 Kč
 259 Kč
 219 Kč
 109 Kč
 174 Kč
 181 Kč
 523 Kč