Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Přání smrti Ukázky z knih
Přání smrti
Kal Leandros 4

8. května 2011, Rob Thurmanová
Kal a jeho bratr Niko zažívají se svou detektivní agenturou špatné časy. Pak si je ale najme upír Seamus, aby zjistili, kdo jej sleduje. Když posléze bratři Leandrosovi najdou Seamuse mrtvého, ukáže se, že budou muset udělat mnohem víc, než původně plánovali. Ještě horší zprávou je však návrat Kalovy démonické rodiny – Ólfi. Naposledy, když se jim Kal s Nikem postavili, je téměř do posledního vyhubili. Teď Ólfi touží po pomstě. Kal dobře ví, že se nejdříve pokusí zničit všechny a všechno, co je mu drahé a co má rád. Pro Ólfi je Kalova bolest potěšením. A tentokrát jim bude opravdu dobře.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 4054
Běsnění Recenze
Běsnění
Rob Thurmanová

16. února 2011, Renata Heitelová
New York – semeniště zločinu, ale i všech možných a nemožných mýtických stvoření. Při vší Kalově smůle to musí být zrovna příšery, které kopou za tu správnou stranu. Ale není se čemu divit. Vždyť i on sám v sobě nese geny jedné z takových stvůr, a ne jen tak ledajaké. Kal Leandros, jak už víme z předchozích dvou dílů, je napůl Ólfi, potomek tvorů, kteří po matičce Zemi naháněli i tyranosaury. S Tolkienovými elfy mají podobné jen jméno a špičaté uši. Naštěstí je tu Kalův starší bratr Niko, aby Kalovi připomněl, že je taky napůl člověk, a důrazně mu vysvětlil (nejlépe pohlavkem), aby na předky z otcovy strany nemyslel. Vždyť se s nimi „V temnotě“ vypořádali, no ne? Definitivně určitě ne, ale prozatím se zdá, že dají pokoj.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 4561
Běsnění Ukázky z knih
Běsnění
Kal Leandors 3

24. ledna 2011, Rob Thurmanová
FANTOM Print ohlašuje příchod již třetí dobrodružné knihy z volné série o Kalu a Nikovi Leandrosových. Mladíci se v půlročním odstupu opět hlásí o přízeň čtenářů a věřte, že je rozhodně o co stát. A pokud jste jejich příznivci, máte se ještě dlouho na co těšit. Americký nakladatel totiž ohlásil na březen již šesté pokračování této série.

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 4093
V temnotě Recenze
V temnotě
Rob Thurman

8. července 2010, Renata Heitelová
„Jen moje představivost… nebo… jsi mě… právě zabil?“ „Jen na vteřinu, přísahám.“ …aneb příběh o tom, že někdy musíte mít sílu svého nejbližšího zabít, abyste ho mohli zachránit. Za matku měl alkoholičku, co si vydělávala jako věštkyně, za otce příšeru, která jednou v noci zaklepe na jeho okno se slůvkem „můj“. Špičatá tvář a rudé oči provázejí Kala ve snech celý život. Proč ho otcovi příbuzní sledují? Co mají s Kalem za záměry?

Číst článek dál | Diskuze (0) | Přístupů: 4953
V temnotě Recenze
V temnotě
Rob Thurman

2. července 2010, BoboKing
Popularita takzvané urban fantasy je značná jak ve světě, tak u nás v Čechách. Každý týden se na trhu objeví aspoň jeden titul odehrávající se v našem světě, kde ale s námi koexistují upíři, vlkodlaci a jiná „magická verbež“, která to s námi myslí všelijak, ale většinou nás bere jako pouhou potravu, v lepším případě jako něco bezvýznamného, nicotného. Povětšinou se jedná o příběhy líznuté trochou romantiky a lásky, jak to proslavila Meyerová svojí ságou Stmívání.

Číst článek dál | Diskuze (103) | Přístupů: 5887