Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Honor Harringtonová 11 - Za každou cenu, Weber David

Weber David: Za každou cenu
Název:   Honor Harringtonová 11 - Za každou cenu
Autor:   Weber David
Žánr:   sci-fi
Počet stran:   880
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Polaris
Překladatel:   Jiří Engliš
Autor obálky:   David Mattingly

Běžná cena:   359 Kč
Naše cena:   323 Kč
Sleva:   36 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Válka s republikou Haven znovu začala… pro Hvězdné království Mantichory katastrofálně. Amirál lady dame Honor Harringtonová, místodržící a vévodkyně z Harringtonu, jediná vítězná spojenecká velitelka počáteční fáze nové války, byla povolána ze soustavy Sidemore, aby velela Osmé flotile. Každý ví, že Osmá flotila je základní obranná jednotka Aliance, což z ní dělá přirozené místo pro ženu, kterou media nazvala ‚Salamandrem‘. Ale co většina veřejnosti neví je fakt, že Hvězdné království a jeho spojenci nejenom že čelí značné přesile, ale že se dá čekat, že se to bude postupně ještě zhoršovat. Úkolem Osmé flotily je udělat něco, aby nepřítel nerozdrtil Alianci dřív, než Hvězdné království bude mít šanci dosáhnout strategické rovnováhy. Toho nelze dosáhnout lacino. Honor Harringtonová bude muset přijmout děsivou zodpovědnost za případné ztráty a k tomu se ještě vypořádat s převratnými změnami ve svém osobním a společenském životě. Alternativou ke splnění jejího úkolu je drtivá, avšak v tomto případě může být i cena vítězství strašlivá.Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Za každou cenu, Weber David
Tornes - 31. 08. 2010 08:25

11. kniha ze serie o Honor Harringtonové. Válka, jež pro Mantichoru a její alianční spojence začala naprostou katastrofou, je v plném proudu a Honor jakožto velitelka jediného útočného uskupení aliance má za úkol zmírnit převahu nepřítele všemi dostupnými prostředky. Tato úloha se ji vcelku daří, ale když na jedné ze svých akcích použije novou technologii, která rapidně zvyšuje účinek palby z velké vzdálenosti, dožene tím nepřátelské velitele v čele s Tomem Theismanem k rozhodnutí, jež vede k situaci, jakou známá část galaxie nepamatuje... Na to, že má tato kniha téměř 850 stran, se čte opravdu skvěle (já ji přečetl za jeden den, nemohl jsem se od ní odtrhnout). Weber je v ní jako vždy skvělý v popisování bitev, a to nejen vojenských, a jako vždy poněkud pokulhává v oblastech milostných, i když je zde vidě určitý posun. Mnoho času je také věnováno popisování politiky či válečné situace, ale čtenáře to nijak neruší, pouze se tím více vtáhne do děje a je z něj málem aktivní účastník. Na této knize opravdu jde poznat, že se jedná už o Xtý díl serie, a nedoporučoval bych ji nikomu, kdo nemá předchozí díly přečtené. V této knize by se totiž jistě ztratil. Kdo však předchozí díly přečtené má a komu se líbili, není pro něj lepší volba než tato kniha, jež se mu jistě bude zdát snad nejlepší z celé serie.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 296 Kč
 350 Kč
 206 Kč
 197 Kč
 296 Kč
 242 Kč
 189 Kč
 260 Kč
 170 Kč
 224 Kč
 188 Kč
 323 Kč