Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Křížová palba, Farrer Matthew

Farrer Matthew: Warhammer 40 000 - Křížová palba
Název:   Křížová palba
Autor:   Farrer Matthew
Žánr:   sci-fi
Série:   Warhammer 40 000
Podsérie:   Shiřa Calpurnia (1)
Počet stran:   294
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Polaris
Překladatel:   Tomáš Nevrkla
Autor obálky:   Clint Langley

Běžná cena:   219 Kč
Naše cena:   197 Kč
Sleva:   22 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Rušné doky soustavy Hydraphur jsou domovským přístavem mocných imperiálních válečných flotil, které tady se tady v nekonečných cyklech války opravují a přezbrojují. Ale ani tato bašta císařské moci není tak docela bezpečná před temnotou. Když začne nově jmenovaná důstojnice Adeptus Arbites Shira Calpurnia vyšetřovat sérii pokusů o vraždu, ocitne se nečekaně přímo uprostřed spletité sítě intrik. Přestože naráží na každém kroku na korupci a zradu mezi hydraphurskou elitou, nezbývá jí než přežít křížovou palbu a vydat svoje tajemné nepřátele spravedlnosti.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Křížová palba, Farrer Matthew
BoriHokr - 13. 02. 2009 10:01

Špičkový thriller, který dává nahlédnout hluboko do zvyklostí a každodenního života v zázemí Impéria. Příběh Shiry Calpurnii, nové arbitry senioris soustavy Hydraphur je od první stránky náležitě napínavý, díky prostředí a důrazu na detaily i temně mystický (může to znít jako rouhání, ale myslím, že Eco by se bavil) a díky různým frakcím a organizacím, které spolu musí chtě nechtě spolupracovat i řádně zamotaný. Služba je vše. Císař je alfa i omega života v Impériu a zločin musí být potrestán za každou cenu. Farrer nespoléhá na akční scény, i když se jim nevyhýbá, jeho síla je v postavě absolutně oddané Zákonu. Shira tak někdy působí až odtažitě, ale její koncentrace na povinnosti dělá z ní i jejích příběhů úžasné čtení. Jen je třeba si dělat poznámky (pokud se chcete o Impériu skutečně něco dozvědět a nejde vám pouze o napínavý příběh, pokud jde, klidně se uvolněte a vychutnejte so odhalování a skládání stop až k samotnému odhalení zločince), protože kolik informací na nás Farrer bokem vypálí, to klobouk dolů.
RE: Ad Křížová palba, Farrer Matthew
martin - 16. 11. 2012 01:58

no to byla nuda. nebrat,nejhorší kniha ze světa Warhammeru.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série
 188 Kč
 188 Kč
 314 Kč
 323 Kč
 197 Kč
 188 Kč
 314 Kč
 197 Kč
 224 Kč
 350 Kč
 260 Kč
 215 Kč