Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech budou z důvodu nařízení vlády až do odvolání uzavřeny naše pobočky v Ostravě, Praze a Brně:
Objednávky přes PPL a poštu budou v omezenějším režimu nadále odcházet. Osobní odběry jsou po tuto dobu pozastaveny. Vzhledem k výpadkům v distribucích může kompletování objednávek trvat delší dobu. Napište nám prosím do poznámky, pokud můžeme poslat objednávku i nekompletní. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Vzdor 2, Rusch Kristine Kathryn

Rusch Kristine Kathryn: Kroniky Fey IV - Vzdor 2
Název:   Vzdor 2
Autor:   Rusch Kristine Kathryn
Žánr:   fantasy
Série:   Kroniky Fey (8)
Počet stran:   267
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Wales
Překladatel:   M. Polová
Autor obálky:   R. Čermák

Běžná cena:   239 Kč
Naše cena:   215 Kč
Sleva:   24 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Feyové – Rugad přišel definitivně o svůj hlas a, feyské jednotky, zvyklé za každých okolností rychle vítězit ovládla poraženecká nálada. Rugad si to uvědomuje a,ví že s tím musí něco udělat. Nejdřív se zbaví podvratných spolupracovníků, a pak dává důvěru novým, mladším spolubojovníkům. Chystá se do hor, kde se nejspíš rozhodne… Zatím posílá předvoj v podobě čaroděje a bludičky. Ti zjišťují, jak moc velkým omylem bylo se domnívat, že ostrované neznají magii… Modrý ostrov – Arianna a Dar se konečně setkávají – není to setkání idylické, neboť vyrůstali odděleně a dělí je obrovská propast, způsobená rozdílnou výchovou. Nicholas se na svého pravého syna těší a zároveň se setkání obává – neví, jak Dar zareaguje. Šamanka ví spoustu věcí ale jak je jejím Zvykem mlčí. Jedinou nadějí je Mystérium, které na jejich příchod čeká v horách… A nebo jim pomůže Matthias, který objevil své magické schopnosti, ale zatím se s nimi nesmířil?Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Nakladatelství Překladatel
 215 Kč
 215 Kč
 239 Kč
 206 Kč
 206 Kč
 206 Kč
 215 Kč
 206 Kč
 215 Kč
 296 Kč