Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Výbušní Mimoni,

ASMEKEK08CSSK
Název:   Výbušní Mimoni
Žánr:   fantasy
Nakladatelství:   ADC Blacfire
ISBN:   852131006747
Datum vydání:   2022

Běžná cena:   719 Kč
Naše cena:   647 Kč
Sleva:   72 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Mimoni napadli universum Výbušných koťátek! Zahrajte si zbrusu novou verzi vaší oblíbené karetní hry s motivem „Mimoňů“. Přináší nové typy karet a kouzelný banán v rohlíku. Přední strana krabice navíc obsahuje pohyblivý obrázek ultra banana výbuchu!

Výbušní Mimoni jsou svižná a velice úsměvná karetní hra postavená na principu Ruské rulety. Vychází z oblíbené karetní hry Výbušná koťátka, která se stala historicky nejúspěšnější hrou na Kickstarteru! Hráči se zde střídají v tazích, během kterých si dobírají karty, dokud takto někdo neobdrží „Výbušného Mimoně“ čímž prohraje hru. Balíček karet se však skládá z karet, které vám umožňují výbuchu se vyhnout, například tím, že budete moci podívat se na karty předtím, než si je vezmete, přinutit protivníka vzít si několik karet najednou či zamíchat balíček.

S každou další kartou je hra napínavější a napínavější, protože jak se jejich počet snižuje, zvyšuje se zároveň pravděpodobnost, že si doberete „Výbušného Mimoně“ a efektně se vyhodíte do povětří!

Obsah balení: 72 karet 1 česká pravidlaDiskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Nakladatelství
 674 Kč