Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech budou z důvodu nařízení vlády až do odvolání uzavřeny naše pobočky v Ostravě, Praze a Brně:
Objednávky přes PPL a poštu budou v omezenějším režimu nadále odcházet. Osobní odběry jsou po tuto dobu pozastaveny. Vzhledem k výpadkům v distribucích může kompletování objednávek trvat delší dobu. Napište nám prosím do poznámky, pokud můžeme poslat objednávku i nekompletní. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Vítěz 2, Rusch Kristine Kathryn

Rusch Kristine Kathryn: Kroniky Fey V - Vítěz 2
Název:   Vítěz 2
Autor:   Rusch Kristine Kathryn
Žánr:   fantasy
Série:   Kroniky Fey (10)
Počet stran:   301
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Wales
Překladatel:   M. Polová
Autor obálky:   R. Čermák

Běžná cena:   239 Kč
Naše cena:   239 Kč
Sleva:   24 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Feyové – Před pěti staletími objevili pastevci v Ecrassianských horách zvláštní místo – místo moci. Odešli zněj s darem magie, který lačně uchopili a který po krvi předávali svým potomkům. Dar, jehož se ostatní natolik báli, že se je rozhodli vyhladit. A tak byla na tomto místě započata historie národa Feyů, který posléze vyšel z Ecrassianských hor a začal dobývat svět. Modrý ostrov – Před pěti staletími objevil jediný muž podivuhodné místo. Odešel z něj s darem magie, který pak zavrhl jako strašlivé dědictví. A tak byla započata historie lidu Modrého ostrova, zmítaného válkou. Válkou, která zrodila legendy o Nepříteli a Rocovi, jenž Nepřítele zahnal. A který dal lidu ostrova Slovo, jímž jé nutné se řídit. Potomci vítězů udělali vše, aby se na válku zapomnělo. S výjimkou zapadlé Constanty se jim to i podařilo… Feyové kontra Modrý ostrov – Armáda oddílů zaplavuje Constantu a vítězí, aby vzápětí vyrazila vzhůru k Místu moci. K místu, kde se skrývá Nicholasova pětičlenná armáda a jeho děti, dědicové trůnu… Zakončení skvělého fantasy cyklu.Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Nakladatelství Překladatel
 215 Kč
 215 Kč
 206 Kč
 206 Kč
 206 Kč
 206 Kč
 215 Kč
 215 Kč
 215 Kč
 296 Kč
 215 Kč