Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Věda na Zeměploše 3 - Darwinovy hodinky, Pratchett Terry, Steward Ian, Cohen Jack

Pratchett Terry, Steward Ian, Cohen Jack: Věda na Zeměploše 3 - Darwinovy hodinky
Název:   Věda na Zeměploše 3 - Darwinovy hodinky
Autor:   Pratchett Terry, Steward Ian, Cohen Jack
Žánr:   fantasy
Série:   Úžasná Zeměplocha
Podsérie:   Věda na Zeměploše (3)
Počet stran:   448
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Talpress
Překladatel:   Jan Kantůrek a Dana Krejčová
Autor obálky:   Paul Kidby

Běžná cena:   279 Kč
Naše cena:   275 Kč
Sleva:   28 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Zeměplocha má problém – Charlese Darwina. Přesněji řečeno, někdo tajemný a neznámý považuje existenci Charlese Darwina za neodpustitelnou urážku, a tak důmyslně pozmění časoprostorové kontinuum, aby se tento vědec nikdy nedobral svých slavných objevů. Situace je vážná, neboť bez vzniku darwinismu nemají obyvatelé Zemneplochy šanci sestrojit vesmírný výtah a uniknout do vesmíru dříve, než do jejich světa narazí nějaká další zatracená ledová koule. Avšak ještě není nic ztraceno, dokud existují mágové Neviditelné univerzity, kteří by za svůj výtvor dali ruku do ohně. Tedy, něčí ruku rozhodně. Největší magická armáda Zeměplochy se dává do pohybu, aby bojovala za budoucnost té malé kulaté planety, samozřejmě za podmínky, že do oběda budou zpátky. A krom toho všeho k nám ještě promluví Ian Stewart a Jack Cohen o evoluci, červích dírách, o číslech, která mají víc nul, než bankovní účet Billa Gatese, a o tom, proč Charles Darwin nikdy nedostal Nobelovu cenu.Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Darwinovy hodinky, Pratchett Terry, Steward Ian, Cohen Jack
Duirin - 02. 04. 2008 23:14

Darwinovy hodinky mi přišly ze všech tří Věd nejzajímavější po té vědecko-populární stránce (googolplex byl super), ale samozřejmě to závisí na tom, komu jaká témata vyhovují (asi se už v těch komentářích k Vědě na Zeměploše opakuju - prostě někomu vyhovuje astrofyzika, někomu matematika a pravděpodobnost a někomu biologie a genetika). Zeměplošský příběh v tomto díle nedosahuje kvalit prvního dílu, ale je lepší než ten druhý. Ale už teď se těším, až si přečtu ze všech tří dílů jen tu zeměplošskou část a konečně si z Věd trochu spravím chuť :)
Pro Prattchetovi knihy mám slabost a ačkoliv tato...
emihorsen - 05. 12. 2010 18:29

Pro Prattchetovi knihy mám slabost a ačkoliv tato kniha není jedna z jeho nejlepších, určitě stojí za přečtení každému fanouškovi Zeměplochy.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor
 257 Kč
 248 Kč
 295 Kč
 584 Kč
 248 Kč
 248 Kč
 223 Kč
 464 Kč
 248 Kč
 248 Kč
 248 Kč
 251 Kč