Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Temná strana 1, Becker Tom

Becker Tom: Temná strana 1
Název:   Temná strana 1
Autor:   Becker Tom
Žánr:   fantasy
Série:   Temna strana (1)
Počet stran:   206
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   Albatros
Překladatel:   Ladislav a Petra Nygyovi
Autor obálky:   Jan Patrik Krásný

Běžná cena:   219 Kč
Naše cena:   197 Kč
Sleva:   22 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Čtrnáctiletý Jonathan Sterling se dostává do víru událostí, které ho zavedou do podivného světa zločinců a vyvrženců, v němž vládnou potomci Jacka Rozparovače. Pomocníkem, průvodcem a přítelem se mu stává nebezpečný vlčí muž, který ho seznamuje s odlišnými pravidly Temné strany – Bojíš se, nebo jsi dokonce k smrti vyděšený? Nejsi si jistý, kam vlastně patříš? Pak to dobře skrývej, nebo zemřeš! Nebezpečí číhá na všech stranách…Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Temná strana 1, Becker Tom
samantha - 02. 12. 2008 19:31

Tahle kniha je opravu vynikající, sice jsem se dočetla jenom do čtvrtiny knihy Temná strana ale opravdu je to nádherná kniha. Jakmile se dostanete do napínavého děje např: Jak se Jonathan skryl v otcově pracovně kdy v životě nevkročil a skrýval se tak před tajemnou postavou místo Jonathana si tam představíte sami sebe. Tato situace ale spíše nastává když knihu čtete před spaním. Je to opravdu fantasy/hororová knížka aspoň tedy podle mého názoru. Stojí za to si ji přečíst a pak ještě několikrát za sebou ;-)
Temná strana
sramcik - 31. 10. 2010 08:57

Žilo bylo jedno město. Jmenovalo se Londýn. A žila byla taky jedna doba, říkalo se jí viktoriánská. A přesně v této době se v samém srdci Londýna začne formovat zlo, resp. stahují se sem ti nejhorší zločinci, vyvrhelové a noční můry. Samozřejmě je potřeba s tím něco udělat a tak vnikne Temná strana. Temná strana je vlastně odvrácená část Londýna. Takové podsvětí, kam byli přesunuty všechny pochybné a nebezpečné existence. Ovšem spojení mezi Temnou stranou A Londýnem je zapomenuto, takže zatímco Opravdový LOndýn se v průběhu staletí vyvíjí, Temná strana zůstává ve viktoriánské době, se všemi těmi průšvihy a proprietami, co k tomu patří. Jak je vidno, Temná strana rozhodně není vhodným prostředím pro čtrnáctiletého, i když ne zrovna vzorného a poslušného chlapce Jonathana. Jonathan zde vlastně pátrá po své zmizelé matce, ale nechází svět, který si nepředstavoval ani v těch nejhorších můrách: neuvěřitelně zlý a špinavý, podlý a nebezpečný, ze kterého na každém kroku dýchá pochmurnost a beznaděj. Je plný smrtelného nebezpečí, protože ačkoli Temná strana se co do způsobu života nevyvíjeli, její obyvatelé ano. A jsou ještě děsivější, než kdy dřív… V téhle knize vidím jedno velké pozitivum: nikdy ale vážně nikdy jsem se nenudil, ba naopak měl jsem problém dojít si třeba pro pití. Děj začne už od prvních stránek ubíhat vpřed světelnou rychlostí. Vtáhne vás dovnitř a nepustí. Popisy míst a postav se v bezchybné směsi mísí s Jonathanovým příběhem, plným akce, nečekaných zvratů a odhalení… Ale také strachu a občas i zoufalství. I svět absolutního zla, který se v prostředí fantasy objevuje čím dál častěji, zkrátka nemá chybu. Těžko byste v něm hledali nějaké kýčovité postavy nebo prvky. Svět zla je zlý,protože k tomu má své důvody. Každé proč tu má své proto. Skvělá práce, to musím říct. Tak co tu ještě sedíte? Alou do nejbližšího knihkupectví ;-)

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Nakladatelství
 181 Kč
 167 Kč
 139 Kč
 160 Kč
 197 Kč
 170 Kč
 269 Kč
 161 Kč
 359 Kč
 134 Kč
 161 Kč
 269 Kč