Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, přepravní společnosti i Česká pošta bojují s návaly balíků, takže Vám doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do čtvrtku 13.12.2018, aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko fatálního zpoždění. Uvedený termín platí pro dobírky, platby převodem bychom měli mít 13.12. na účtu. Osobní odběry fungují na všech našich prodejnách až do 21.12.

Shuffle Heroes, Jan Vaněček

Jan Vaněček: Shuffle Heroes
Název:   Shuffle Heroes
Autor:   Jan Vaněček
Žánr:   fantasy
Provedení:   krabice
Nakladatelství:   From the Void, ADC Blackfire Entertainment, Czech Board Games

Běžná cena:   299 Kč
Naše cena:   269 Kč
Sleva:   30 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Svět se mění. Věda kombinovaná s magií odstartovala urychlenou industriální revoluci. Zapomínáme na pradávné tradice a nahrazujeme je nezodpovědností a chamtivostí. Vzestup magie toho přinesl daleko víc, než kdo předpokládal. Hrozivá stvoření z jiných sfér se tu začínají zabydlovat na úkor našich životů. Říše vedená moci chtivými oligarchy ignoruje všechny znamení přicházející zkázy a dále těží hlouběji, znečišťuje to málo, co nám zbývá z přírody, a oddává se malicherným sporům. Co se stane, když ochránci tohoto světa zanevřou na lidstvo? Kdo zastaví hrůzy z temných částí vesmíru dříve, než náš drahocený domov roztrhají na kusy?

Shuffle Heroes je rychlá karetní hra pro dva hráče, zasazená do temného fantasy světa planého steampunkových vynálezů a lovecraftovských monstrozit. Ve hře získáte dva hrdiny, každého s unikátními mechaniky reprezentovanými karetami, které smícháte dohromady, a takto vytvoříte svůj hrací balíček. Cílem hry je přemoci oba soupeřovy hrdiny, buď zabitím nebo vysílením. Během hry ničíte soupeřovy karty a velmi ovlivňujete jeho budoucí možnosti – nazýváme to „deck deconstruction“.

Průběh hry:

Ve hře najdete šest různých hrdinů, každého se svými unikátními mechanikami a balíkem karet, který ho reprezentuje. Každý hrdina má k dispozici 10 karet.

Před hrou nadraftujete dva hrdiny a zamícháte jejich karty dohromady, tím utvoříte svůj dobírací balíček o dvaceti kartách. Díky tomu je ve hře spousta možných kombinací na hraní a přitom je příprava na hru rychlá a jednoduchá. Hru se velmi rychle naučíte, během svého kola vždy buď zahrajete kartu, aktivujete schopnost hrdiny nebo si doplníte ruku na 6 karet. Při správně nakombinovaných efektech můžete akce řetězit a vytvářet devastující kombinace.

Vaším cílem je přemoci soupeřovy hrdiny, buď jim uberete jejich životy, nebo je vyčerpáte zničením patnácti karet z jejich společného balíku. Jedna z hlavních mechanik Shuffle Heroes je právě ničení karet soupeře – takzvaný deck deconstruction. Vaše rozhodnutí, které karty během hry soupeři zničíte, silně ovlivní jeho možnosti v dalších kolech.

Herní doba: 30 min

Počet hráčů: 2 – 2

Věk: od 10 letDiskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...