Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Rudá země, Abercrombie Joe

Abercrombie Joe: Rudá země
Název:   Rudá země
Autor:   Abercrombie Joe
Žánr:   fantasy
Počet stran:   440
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Polaris
Překladatel:   Olga Machačová
Autor obálky:   Laura Brett
ISBN:   978-80-7332-209-0

Běžná cena:   379 Kč
Naše cena:   341 Kč
Sleva:   38 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Sty Jižní se vrátí domů a zjistí, že z její farmy zůstalo jen spáleniště a její bratr a sestra byli uneseni. Ví, že pokud se s nimi chce ještě někdy shledat, musí se vrátit ke svým starým špatným způsobům. Na dlouhé pronásledování se vydá pouze v doprovodu svého zbabělého nevlastního otce Jehněte. Brzy se však ukáže, že i on skrývá svou vlastní krvavou minulost. Vlastně tu nejkrvavější.

Jejich cesta vede pustinou, kde neplatí zákon, do pohraničního městečka zmítaného zlatou horečkou, šarvátkami, souboji a masakry, až nahoru do nezmapovaných hor. Setkají se se starými nepřáteli a jsou dokonce nuceni uzavřít spojenectví s Nicomo Coskou, neblaze proslulým vojákem štěstěny, na jehož slovo by se nikdy nikdo neměl spoléhat…Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Můj názor na knihu
Deieres - 03. 01. 2014 15:53

Na úvod je třeba říct, že pokud jste nečetli Abercrombieho předchozí knihy, tak to ihned udělejte, jelikož přicházíte o nejlepší fantasy dílo současnosti a váš požitek z této knihy nebude tak velký. Rudá země se velmi inspiruje z počátku "westernového" období - hordy lidí se nahrnou do "barbary" osídleného území(Daleké kraje), aby získaly co největší bohatství(především dolováním zlata) a pozemek, což se jak jistě víte ve většině případů nestane. A v tomto období chaosu žije v Blízkých Krajích(východně od Dalekých Krajů, západně od Spojeného království severně od Staré Říše) Stydlivka(Sty) Jižní a její skoro otec Jehně(Jejich charakter nebudu popisovat, jelikož to je Abercrombieho úděl, který mu jde skvěle.), kteří jeli do města "nakoupit", a když se vrátí na svou farmu jejich život nabere (skoro)nečekaných obrátek. V knize se objevuje mnoho známých z minulých knih(MOŽNÝ SPOILER-Cosca, Dobrák, Třesavec, Zacharus, atd.)

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 341 Kč
 377 Kč
 251 Kč
 359 Kč
 268 Kč
 149 Kč
 314 Kč
 323 Kč
 350 Kč
 359 Kč
 224 Kč
 350 Kč