Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28.4. trvale zavírá pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už nebude možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Honor Harringtonová 09 - Popel vítězství, Weber David

Weber David: Popel vítězství
Název:   Honor Harringtonová 09 - Popel vítězství
Autor:   Weber David
Žánr:   sci-fi
Série:   Honor Harringtonová (11)
Počet stran:   623
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Polaris
Překladatel:   Jiří Engliš
Autor obálky:   David Mattingly

Běžná cena:   259 Kč
Naše cena:   233 Kč
Sleva:   26 Kč, 10%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

Lidová republika Haven se dopustila drobné chybičky, když oznámila popravu Honor Harringtonové. Zpočátku to tak ovšem nevypadalo. Odpovědná místa přece věděla, že Honor zahynula. Jenže byla na omylu. Honor se vrátila z vězeňské planety zvané Peklo s půlmilionem nových přátel… včetně několika lidí, kteří znali skutečné pozadí událostí, při nichž se moci v Lidové republice chopil Výbor pro veřejný pořádek. Válka vstupuje do rozhodující fáze a Honořino zmrtvýchvstání v kritickou chvíli povzbuzuje morálku spojenců. Obě strany věří, že mají vítězství na dosah, ale v cestě stojí mnohá úskalí, která ani jedna z nich nedokáže předvídat. Honor, novináři přezdívaná Salamandr, se opět ocitá ve výhni událostí, ta však tentokrát může být příliš žhavá, než aby v ní i salamandr dokázal přežít.Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Popel vítězství, Weber David
BoriHokr - 12. 03. 2009 20:48

Další perfektní mix bitev a vysoké politiky. Jistě, postavy neustále diskutují o věcech, které znají, vysvětlují události a techniku, ale takovým způsobem, že ani na okamžik nepochybujete o tom, že napsat Weber telefonní seznam, je to trhák a v půlce z něj začnou nalétávat mantichorská LAC. Největší sympaťáci jsou tentokrát důstojníci lidového námořnictva a za padouchy mantichorská a graysonská opozice. Honor vyučuje i bádá a do toho nějaké ty atentáty a pokračující válka. Zná to až směšně, ale Weber to umí podat na jedničku. A způsob, jakým neváhá smést i ty nejdůležitější postavy si prostě zaslouží palec nahoru. Politika i válka se prostě mohou krutě zvrtnout a tento román to ilustruje nejčtivější možnou formou. Čtyři hvězdičky jen proto, že se jedná o něco mezi dovětkem k předchozímu a prologem k budoucímu románu (akce Pryskyřník je prostě až moc jednostranná...).

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série
 296 Kč
 206 Kč
 197 Kč
 323 Kč
 350 Kč
 233 Kč
 209 Kč
 224 Kč
 189 Kč
 260 Kč
 197 Kč
 369 Kč