Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech budou z důvodu nařízení vlády až do odvolání uzavřeny naše pobočky v Ostravě, Praze a Brně:
Objednávky přes PPL a poštu budou v omezenějším režimu nadále odcházet. Osobní odběry jsou po tuto dobu pozastaveny. Vzhledem k výpadkům v distribucích může kompletování objednávek trvat delší dobu. Napište nám prosím do poznámky, pokud můžeme poslat objednávku i nekompletní. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Neviditelný, Payne C. D.

Payne C. D.: Neviditelný
Název:   Neviditelný
Autor:   Payne C. D.
Žánr:   sci-fi
Počet stran:   288
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Jota
Překladatel:   Richard Janda
Autor obálky:   Jiří Mičkal
ISBN:   978-80-7217-913-8

Běžná cena:   248 Kč
Naše cena:   223 Kč
Sleva:   25 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Sedmatřicetiletý Axel Weston – nezaměstnaný novinář v Los Angeles, v rozvodovém řízení a finančně na dně – objeví jednoho dne čirou náhodou způsob, jak se stát neviditelným. Této překvapivé schopnosti začne využívat ve vlastní prospěch; nejdříve krádežemi v obchodech, neplacením v restauracích či špehováním druhých lidí (včetně své odloučené manželky), poté snahou vybudovat si kariéru špičkového paparazziho. Ukáže se však, že být neviditelný není až tak jednoduché, jak se zdálo. Původně snadný plán se začne zadrhávat a Axel musí čelit zcela nečekaným komplikacím, mimo jiné enormnímu zájmu ze strany FBI. Neviditelnost totiž může být požehnáním stejně jako prokletím, zejména když toto tajemství začnou objevovat další lidé. Při útěku před zákonem Axel raději předstírá vlastní smrt. Vzápětí zjišťuje, že již není schopen vrátit se do normálního viditelného stavu. Zbývá mu jediné možné řešení… Poznejte muže, jenž nevrhá stín a jehož život prochází neočekávanými – a mnohdy komickými – zvraty. Bavte se pestrým a humorným příběhem o neviditelnosti a nechte se překvapit nečekaným rozuzlením.Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 224 Kč
 305 Kč
 268 Kč
 223 Kč
 448 Kč
 358 Kč
 340 Kč
 313 Kč
 238 Kč
 232 Kč
 268 Kč
 358 Kč