Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Munchkin: Zombíci 1, Steve Jackson

Steve Jackson: Munchkin: Zombíci 1
Název:   Munchkin: Zombíci 1
Autor:   Steve Jackson
Žánr:   fantasy
Provedení:   krabice
Nakladatelství:   Edge Entertainment, Hobby World, Kaissa Chess & Games, Pegasus Spiele, Raven Distribution, Steve Jackson Games

Běžná cena:   399 Kč
Naše cena:   359 Kč
Sleva:   40 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Jde o doposud nejpodivnější a nejbláznivější Munchkiny! Budete zombie, které vykopávají dveře a požírají mozky. „Nestvůry“, na které útočíte, jsou lidé – někteří bezmocní, jiní riskující – a navrch pár darebných zombií. Jako zbroj může posloužit vše, na co při svém vrávoravém pátrání po mozcích natrefíte. S pastičkami na myši na nohách a bowlingovou trofejí na své nebohé tlející hlavě tak kráčíte vpřed… vstříc postupu na další úroveň, nebo smrti. Už zas.

Rozšíření Zombies pro hru Munchkin je samostatně hratelné a nevyžaduje tedy základní balení hry.

Průběh hry: Karty dveří a pokladů se rozdělí na dvě dobírací hromádky. Na začátku hry si každý hráč vezme čtyři karty z balíčku dveří a čtyři karty z balíčku pokladů. Postupně každý hráč vyloží předměty před sebe, může vyložit také kartu nátury (pokud má). Předměty před sebe skládá tak, jako by oblékal svou RPG postavičku v počítačové hře. Pozor – pokud hráč nemá kartu, která toto umožňuje, smí používat pouze karty, které odpovídají jeho nátuře (např. Silná zombie), pohlaví a počtu rukou (hráč nesmí mít více než jednu obouruční / dvě jednoruční zbraně – pokud nedostane kartu s rukou navíc).

V herním kole hráč začíná vykopnutím karty dveří – tak aby hráči kartu viděli. Pokud je na kartě nestvůra, okamžitě proti ní bojuje (každá karta nestvůry je opatřena úrovní, která se rovná její síle – pokud nejsou na kartě doplněny zvláštní schopnosti). Hráč nestvůru poráží součtem své herní síly (bonusy z předmětů + výška hráčovy úrovně). Pokud nestvůru hráč nemůže porazit, může požádat některého z hráčů o pomoc – s hráčem si po poražení netvůr rozdělí poklad, úroveň však dělit nelze. Pokud není nestvůra poražena, může hráč utíkat pomocí kostky. V případě, že se mu nepodaří utéct, nastane „ošklivá věc“ popsaná na kartě.

Pokud si hráč ze dveří nevykopne nestvůru, kartu také ukáže a může si ji nechat v ruce. Karty kleteb otočené ze dveří však okamžitě platí na hráče, který je otočil.

V případě, že za dveřmi nebyla nestvůra, hráč tedy nebojoval, má dvě další možnosti. Buď si vyhodí příšeru z ruky a bude s ní bojovat, nebo otočí druhou kartu dveří, kterou však už nikomu neukazuje a bere si ji ihned do ruky.

Konec hry: Hra končí v momentě, kdy některý z hráčů dosáhne desáté úrovně. Tento hráč se stává vítězem hry.

Herní doba: 90 min

Počet hráčů: 3 – 6

Věk: od 10 letDiskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor
 359 Kč
 359 Kč
 269 Kč
 224 Kč
 224 Kč
 224 Kč
 224 Kč
 224 Kč
 269 Kč