Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Vlci z Mercy Falls 1 - Mrazení, Stiefvaterová Maggie

Stiefvater Maggie: Mrazení
Název:   Vlci z Mercy Falls 1 - Mrazení
Autor:   Stiefvaterová Maggie
Žánr:   fantasy
Série:   Vlci z Mercy Falls (1)
Počet stran:   344
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   Argo
Překladatel:   Dominika Křesťanová
Autor obálky:   Christopher Stengel

Běžná cena:   298 Kč
Naše cena:   268 Kč
Sleva:   30 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Zima… Grace fascinují vlci, kteří žijí v lesích za domem jejích rodičů, zvláště jeden se žlutýma očima. Připadá jí povědomý – jako by ho důvěrně znala. * Horko…Sam žije dva životy. Zimy tráví ve vlčí kůži se svou smečkou a zpovzdálí sleduje Grace, v létě je na pár měsíců člověkem, ale dosud se na Grace neodvážil promluvit. Teď je všechno jinak…Mrazení…Sama-vlka postřelí lovci a on se najednou, uprostřed podzimu, promění zpátky v člověka. Cítí však, že je to nakrátko a především naposledy. A právě tehdy se sbližuje s Grace. Proč je jim vyměřeno tak málo času? Sam musí bojovat z svou lidskou podobu, aby neztratil sám sebe. A Grace je ochotna udělat cokoli, jen aby o Sama-člověka navždy nepřišla… * Něžný milostný příběh, střídavě vyprávěný z pohledu Grace a Sama, je prodchnut působivou melancholií a tragikou. Vypraví se v něm o touze být tím, kým chci být, a zároveň o nezbytnosti přijmout to, kým jsem. Zatímco Grace a Sam se pozvolna sbližují a snaží se vypořádat s minulostí, přítomností a beznadějnou budoucností, čas a osud pracuje proti nimSouvisející články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Mrazení, Stiefvater Maggie
Renča - 22. 04. 2010 10:31

Příběh plný vnitřních monologů a emocí. Vyprávěn střídavě z pohledu obou hlavních protagonistů, umožňuje tak čtenáři nahlédnout do jejich rozjitřených myslí. Ve vztahu dvou osudem prokletých mladých milenců je dívka kupodivu tou racionálnější polovinou a chlapec tou emotivnější. Není to Stmívání bez upírů, Grace není sebelítostivá Bella, je rozechvělému Samovi silnou oporou. Očekáváte-li další variaci na příběh Romea a Julie, nebudete zklamáni, dostáváte variaci velmi jemně utkanou, kouzelnou a naléhavou, kde se konec nezadržitelně blíží bez ohledu na počet stránek.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor
 237 Kč
 237 Kč
 237 Kč
 244 Kč
 349 Kč
 188 Kč
 268 Kč
 287 Kč
 299 Kč
 269 Kč
 268 Kč
 404 Kč