Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech budou z důvodu nařízení vlády až do odvolání uzavřeny naše pobočky v Ostravě, Praze a Brně:
Objednávky přes PPL a poštu budou v omezenějším režimu nadále odcházet. Osobní odběry jsou po tuto dobu pozastaveny. Vzhledem k výpadkům v distribucích může kompletování objednávek trvat delší dobu. Napište nám prosím do poznámky, pokud můžeme poslat objednávku i nekompletní. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Honor Harringtonová 06 - Mezi piráty, Weber David

Weber David: Mezi piráty
Název:   Honor Harringtonová 06 - Mezi piráty
Autor:   Weber David
Žánr:   Sci-fi
Série:   Honor Harringtonová (6)
Počet stran:   512
Provedení:   Brož.
Nakladatelství:   Polaris
Překladatel:   Engliš Jiří
Autor obálky:   Mattingly David
ISBN:   80-7332-016-9

Běžná cena:   219 Kč
Naše cena:   197 Kč
Sleva:   22 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Šestá kniha dobrodružství Honor Harringtonové.

Kapitán Honor Harringtonová dostává příležitost vrátit se do služby v Královském mantichorském námořnictvu. Je v tom ale háček. Má převzít velení eskadry provizorně vyzbrojených obchodních lodí s posádkou sestavenou z nejhorších výlupků ozbrojených složek a spolu s ní zastavit řádění pirátů, kteří využívají války Hvězdného království s Havenem k plenění. Někteří z pirátů ovšem nejsou tím, čím se zdají být, a totéž platí pro lidi z vlastních řad. K tomuto úkolu totiž Honor vybrali dva vlivní nepřátelé, vedeni představou, že ať už zničí ona nájezdníky nebo nájezdníci ji, radovat se budou oni…Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Mezi piráty, Weber David
BoriHokr - 02. 03. 2009 17:12

Honor se vrací do mantichorského námořnictva, byť na okrajové misi ve Slezsku, kde má za úkol potírat piráty a ochránit ekonomické, a tím pádem i válečné, zájmy Království. Jejím protivníkem však nejsou pouze piráti, ale i speciální jednotky havenu, které se za piráty vydávají a hlavně vlastní posádka ložená z nepříliš kvalitního materiálu (inu, je válka a ti nejlepší jdou na frontu). Weber tedy dělí svou pozornost mezi Honor a jednotlivé členy posádky na všech úrovních žebříčku hodností. A je to radost číst.To nejlepší z prvních knih se znovu vrací, okořeněné notnou dávkou politiky a nových informací o vesmíru, v němž se příběhy odehrávají. postava zlotřilého kapitalisty Hauptmana je pak jen třešinka na dortu. Ano, Honor nakonec zapůsobí na všechny a ano, mohlo by to působit klišovitě, jenže to by Weber musel být horší spisovatel a Honor o dost hůře vymyšlená postava. A ani jedna z možností se nekoná. Mezi piráty je prostě skvělá kniha o honor haringtonové. Obsahuje navíc několik velice kvalitních bitevních scén, které dosahují kvalit prvních knih.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor
 209 Kč
 170 Kč
 206 Kč
 251 Kč
 170 Kč
 233 Kč
 260 Kč
 170 Kč
 224 Kč
 197 Kč
 350 Kč
 3218 Kč