Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Meč chaosu, Abnett Dan a Lee Mike

warh-meč-chaosu
Název:   Meč chaosu
Autor:   Abnett Dan a Lee Mike
Žánr:   fantasy
Série:   Warhammer
Podsérie:   Malus Temná čepel (4)
Počet stran:   288
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Polaris
Překladatel:   Leona Malčíková
Autor obálky:   Clint Langley

Běžná cena:   249 Kč
Naše cena:   224 Kč
Sleva:   25 Kč, 10%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

Temný elf Malus Temná čepel posedlý prastarým démonem Tz’arkanem čelí neúprosné volbě – získat během jednoho roku pět artefaktů nepředstavitelné moci nebo navždy přijít o duši. Cesta jej dovede do obávaného města Har Ganeth k legendárnímu meči Chaosu. Času není nazbyt a zatímco Malus je zatažen do vraždění a náboženstkých intrik, démon v něm stále sílí…Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Meč chaosu, Abnett Dan a Lee Mike
Imrik - 17. 08. 2010 15:34

Malus se konečně stane tím, kým má být. Proroctví ožívají. Z této série by bylo suprové "temné" RPG, pokud by si nějaká firma dala záležet. Mohl bych tu toho napsat hodně, ale byla by škoda připravit čtenáře o tu nádheru, nápetí, které se z této knížky při čtení doslova dere ven. Úžasný díl této skvostné série.
Nepoľavil
Dariel - 30. 09. 2010 12:17

Malus sa vydáva za 4 z 5 artefaktov, mečom chaosu. Jeho cesty ho vedú až mesta Har Galethu, mesta popravčích, kde momentálne vládnu krvavé nepokoje. Jeho brat Urial sa objavil v meste spolu z jeho sostrou, ktorá je nespochybnitelne Kainovou nevestou. No Kainový predstavený, odmietajú pripustiť, že by proroctvo, ktoré bol s krvavými rukami vyslovil, spĺňal zmrzačený druchii. Preto Urialovi odmietajú vydať Kainou meč chaosu a tým naplniť prorotstvo. Čo rozpútalo vojnu medzi pravými veriacimi a chrámovými zástupcami. Malus sa dostane do mesta a pridá sa (samozrejme podvodom) ku pravým veriacim. Tí to hneď využijú a Malus ani neviem ako bojuje v krvavej bitke a znova splieta svoje intrigy aby sa dostal ku artefaktu a zároveň nenaplnil prorotstvo. No niečo nie je v poriadku chrámový zástupcovia niečo skrývajú a Malus sa stretáva z niekym koho už naozaj nečakal. A aby to nestačilo stále viac stráca svoje ja... ostatok si už dočítajte. Aj napriek tomu že je to 4 diel série autor ani v najmenšom nespustil laťku. dej je dokonale pútavý a ak sa od neho odtrhnete ta vás uznávam lebo ja som ju prečítal za dva večery (popri učení na štátnice... resp namiesto učenia). Malus sa ešte viac zaplieta do sietí a naopak pavučina tajomstiev ktorú zaplietol autor okolo prorotstva a deja sa rozplieta a stále viac dáva zmysel. Neviem sa dočkať kedy vydajú ďalší diel. Dávam bez premýšľania 5 hviezdičiek a vrelo odporúčam. A tomu čo nakreslil obálku knihy môžem iba zatlieskať a zložiť hold. Prekvapuje ma že si dal záležať aj na tom aby Malus na každom ďalšom diely vyzeral menej ako druchii a viac ako démon...
Rec
Jirka - 28. 10. 2010 09:01

Jednoznačná záležitost 5*. Naštěstí se autor vyhnul klišé cestování a nudného ubíjení, kterého se mi dostávalo v jiných dílech a místo toho naservíroval příval krve a kvalitní děj. Vrací se i staří známí včetně Malusova bratra Uriala.
Malus
BoriHokr - 28. 10. 2010 20:04

Tahle série má vzestupnou úroveň a pokaždé dokáže přijít s něčím novým. Že je Malus odporný parchant, to už víme, takže si můžeme naplno vychutnávat jeho dobrodružství ve ěstě kultu zasvěceného zabíjení. Sektářské rozbroje, rodinné (tedy brutálně krvavé) rozepře a nepřetržitá akce. Jediným zakolísáním může být pasáž u kmene mutantů, ale to je drobnost, ktzerou vyváží poměrně vtipné odhalení, že jeden z Malusových komliců má opravdu rád knihy, mezi kterými kdysi vyrůstal a jimž se chtěl i věnovat, než byl převychován na vraha... Nezbává, než se těšit na poslední svazek série a další proci vražd, zrad a suchých hlášek.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor
 260 Kč
 206 Kč
 233 Kč
 314 Kč
 188 Kč
 134 Kč
 79 Kč
 215 Kč
 206 Kč
 260 Kč
 188 Kč
 206 Kč