Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Krevní pouta 4 - Spojení krve, Huffová Tanya

spojeni-krve
Název:   Krevní pouta 4 - Spojení krve
Autor:   Huffová Tanya
Žánr:   fantasy / horor
Série:   Krevní pouta (4)
Počet stran:   332
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Brokilon
Překladatel:   Pavel Musiol
Autor obálky:   Lukáš Tuma

Běžná cena:   248 Kč
Naše cena:   223 Kč
Sleva:   25 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Začalo to telefonátem, jaký žádná dcera nikdy nechce obdržet – z Katedry přírodních věd Queen´s University Vicki zavolali, že její matka nečekaně zemřela. Jenže to, co začalo jako až příliš běžná osobní tragédie, se rychle změnilo v nejděsivější případ její kariéry soukromé vyšetřovatelky. Tělo Marjory Nelsonové totiž záhadně zmizelo z pohřebního ústavu. * Vicki přísahala, že viníka najde a že se postará o to, aby byla její matka náležitě uložena k věčnému odpočinku. Nepočítala však s tím, že se na univerzitě nachází někdo, kdo je podle všeho odhodlán zaměstnávat paní Nelsonovou i po smrti. * I přes Vickiin výrazný odpor však vzápětí dorazí i královský levoboček, upír Henry Fitzroy a detektiv-seržant Michael Celluci – a jejich pomoci bude více než zapotřebí…Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Spojení krve, Huff Tanya
BoriHokr - 30. 11. 2010 15:00

Tahle série sice nabízí pokaždé podobnou zápletku (objeví se mnstrum a hrdinové musí zjistit jaké, proč a jak mu čelit), ale vždy za trochu jiných okolností. Tentokrát nemluvíme pouze o vývoji ústředního milostného trojúhelníku Vicki-Celucci-Henry, ale především o tom, že spouštěčem událostí je smert Vickiiny matky. Ta se okamžitě vydává zařizovat věci okolo pohřbu a náhle musí elit skutečnosti, že matčino tělo bylo ukradeno, na univerzitě se dějí podivné věci, ona sama možná podléhá hysterii a jak je sakra možné, že viděla matku chodit?! Tentokrát se prostě dostáváme k frankensteinovským motivům a je to paráda. Univerzitní vědci jsou nádherně vyšinutí, vztahy Vicki a jejích amantů napjaté... no prostě radost číst. Tahle série se Brokilonu povedla a přispívá k tomu i grafika obálek, které prostě na pultech nelze přehlédnout.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor
 277 Kč
 237 Kč
 223 Kč
 205 Kč
 188 Kč
 223 Kč
 205 Kč
 1303 Kč
 214 Kč
 214 Kč
 295 Kč
 268 Kč