Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Koniáš - Vlk samotář, Žamboch Miroslav

Žamboch Miroslav: Koniáš - Vlk samotář
Název:   Koniáš - Vlk samotář
Autor:   Žamboch Miroslav
Žánr:   fantasy
Počet stran:   640
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Triton
Autor obálky:   Lubomír Kupčík

Běžná cena:   399 Kč
Naše cena:   359 Kč
Sleva:   40 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Tak dlouho očekávaná knihy je tady!!!!! * Hrdina knihy Muž na stezce a románu Na ostří čepelí se vrací v novém příběhu Vlk samotář. Lov artefaktů z dávné minulosti je sám o sobě velmi nebezpečná záležitost, tentokrát však přímo sebevražedná. Nejmocnější z vládců pochopili, že za problémy, které jim už po celá desetiletí znepříjemňují život – za ztrátu monopolu na obchod s obilím, krach na smaragdové burze, diplomatický skandál v Gutawské poušti a za spoustu dalších věcí – může jediný muž -cestovatel, zvěd, dobrodruh, nájemný meč; člověk skrývající se pod jménem Koniáš. Začíná hon, který v historii nemá obdoby. Císařští komandos, ninjové, Konvent pro potírání magie a nakonec i čarodějové. Všichni chtějí jediné … zabít ho.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Koniáš - Vlk samotář, Žamboch Miroslav
Norek - 30. 10. 2008 10:03

Na nový Koniášovský příběh jsem se těšil už doby, kdy jsem dočetl povídku z Legií Nesmrtelných. A nutno říct, že nezklamal. Na druhou stranu ale ani nepřináší nic moc objevného(až na několik drobných nápověď o Koniášově minulosti a lehké naznačení věcí příštích), ale jsem tomu spíš rád. Koniáš bude zase bojovat proti přesile a zase z toho vyvázne na poslední chvíli. Unikne klanu srmtonosných ninjů, císařovu komandu i konventu. Nakonec to ale nebude meč v rukách skvělého šermíře co mu dá nejvíc zabrat. Knížka je dost podobná na první koniášovský román hromada intrik, soubojůa troška magie, stejně jako v NOČ si zde prohlédneme Koniáše i z pohledu jiných osob. A jako obvykle Koniáš neposlechne tu rozumější část svého já a dostane se do zbytečných problémů. Pořád totiž platí Koniášovské motto: Špatná rozhonutí plodí jen další špatná rozhodnutí. Ale nejhorší je sejít z cesty... Knize se prakticky dají vytknout jen dvě drobné chyby. A to poměrně vysoká cena a nepříliš dobré korektury. Pořád mě zaráží jak jsem mohl objevit tolik překlepů a chyb, když jsem byl tak zažraný do příběhu. Ale to sjou jenom kosmetické vady, které nedokáží hodnocení srazit ani o jednu hvězdu dolů.
RE: Ad Koniáš - Vlk samotář, Žamboch Miroslav
Jiří Popiolek - 30. 10. 2008 10:34

Milý Norku, napiš mi na mail seznam chyb a překlepů, rád se jako pachatel korektur nechám poučit, co jsem udělal špatně.
RE: RE: Ad Koniáš - Vlk samotář, Žamboch Miroslav
Norek - 03. 11. 2008 10:20

Jestli budu mít v brzké době čas na opětovné přečtení Vlka samotáře, tak ten seznam objevených chyb rád pošlu. Na druhou stranu mám teď další věci na čtení a ten čas nejspíš hned tak nebude. Těch chyb jsem neobjevil nijak mnoho, spíše jsem se pozastavoval nad tím, že jsem tam vůbec nějaké chybky a překlepy našel, protože obvykle nedetekuju chyby žádné. Rozhodně to neměla být bráno jako invektivum vůči vaši práci, milý Jirko:-D
Série
tchert - 20. 02. 2009 09:45

Jenom bych si dovolil připomenout, že se jedná o další knihu ze série s Koniášem. To chybí u popisu knihy...
Ad Vlk samotář
BoriHokr - 04. 03. 2009 16:15

Tento román musí potěšit všechny, kdož si oblíbili Koniáše a jeho příběhy. Jsou zde všechny oblíbené ingredience i pár nových. Klany ninjů, čarodějné klany v ústraní, pozůstatky dávných dob, perfektní popisy prostředí, černý humor, na svůj cíl soustředěný Koniáš, sympatické vedlejší postavy na obou stranách barikády a samozřejmě pan spisovatel ve vrcholné formě. Žamboch nejenže odhaluje další podrobnosti o svém světě, ale připravuje si půdu pro další příběhy a plynule navazuje na už napsané (závěr je takřka doslova převzatý z kolibříka Konec vlka samotáře, pan Lasička příjde ke svému jménu apod.). Za zmínku stojí ale nejen propracovanost světa, ale i autorova snaha neustále dokreslovat Koniášův charakter, zde díky postavě kouzlu propadnutého Lakela Lumbiho, ale jako svého druhu zrcadla mohou posloužit i ninja Bamegi a lord Varatchi. Vlk samotář je prostě dokonalý koniášovský román - pokud máte Koniáše rádi, budete nadšeni, pokud jej ještě neznáte, neváhejte se seznámit. Jen pozor na grafickou úpravu. Nemusí sednout každému, ale potěšení z textu samého rozhodně nezkazí.
Hodnocení
eMPage - 24. 04. 2009 15:11

Těšil jsem se, opravdu. Ale jsem i mírně zklamán, bohužel. Od začátku do konce se mi zdálo, že je to až moc zbytečně natahované a ukecané. Je až neuvěřitelný rozdíl, když autor napíše malého kolibříka, kdy děj utíká jako voda, dává smysl, je akční a potom napíše tuhle bichli, kde se všechno vleče, místy to ztrácí gradaci a s akcí je to stejný jako u kolibříka. Tento příběh by si zasloužil zkrácení, aby dosáhl plné, akční čtenosti. Přesto je to typický Koniáš, kterého tak rádi čteme a tak doufám, že se s ním budeme setkávat i nadále.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 257 Kč
 341 Kč
 162 Kč
 257 Kč
 174 Kč
 189 Kč
 139 Kč
 251 Kč
 242 Kč
 269 Kč