Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Kodex Apokalypsy, Royo Luis & Romulo, Vilches Jesus B.

Royo Luis & Romulo, Vilches Jesus B.: Kodex Apokalypsy
Název:   Kodex Apokalypsy
Autor:   Royo Luis & Romulo, Vilches Jesus B.
Žánr:   fantasy
Počet stran:   340
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Richard Skolek
Autor obálky:   Luis Royo
ISBN:   978-80-7398-362-8

Běžná cena:   549 Kč
Naše cena:   384 Kč
Sleva:   165 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

„JE POSLEDNÍ NADĚJÍ ŘÍŠE, ŽE NENASTANE DOBA TEMNOTY…“

ale dost možná přinese věk, zabíjení, násilí a krve!

Na město New York sedá prach. Dávno už není tepnou, jíž proudil život. Evropa je vzdáleným ostrovem, zahaleným kdesi

v mlze, a jediné místo, s nímž se lze spojit, je Japonsko, pokud jste jedněmi z mála, kdo ještě dokážou ovládnout zpustlou Síť.

Na nebi i na zemi probíhá odvěká bitva, kterou se lidé naučili nazývat soubojem „dobra a zla“ a jež je ve skutečnosti sporem dvou protichůdných stran, které si nikterak nezadají v krutosti, pokud jde o boj za „jejich věc“.

Stěžejní inkarnací v této válce je Luz, dívka s bělostnými vlasy, opuštěná mužem, který představoval jediný záchytný bod v jejím životě a pro něhož roní krvavé slzy. Luz, nyní odkázaná jen na katanu, horečně pátrá po svém původu. Její osamocenou cestu komplikuje zhroucený stav světa…

Svět podle Roya

Zbytky přeživších zoufale bojují o životní prostor jak sami se sebou, tak se silami, neúnavně se snášejícími z nebes. Nechtějí-li se lidé vydat napospas samotě, mají možnost připojit se buďto k pochybným gangům, nebo k náboženským komunitám, jimž se může říkat sekty.

Otázkou zůstává, zda na tomto rozvráceném místě jménem New York, zmítajícím se mezi silami „Nebeských“ a „Padlých“, ještě vůbec zůstalo místo pro Boha takového, jakého lidé hledají. Bude odpovědí na tuto otázku Luz, která volí cestu samoty a v jejíž krvi koluje pravda téměř stejně stará jako lidská civilizace?

Kodex Apokalypsy je příběh plný mystiky, nejistoty, iluzí a zápasů o holé přežití i bojů za staré pravdy a tajemství dávných sekt ve světě, který pomalu dodýchává a rozhodně již není tím, čím býval. Kniha navíc obsahuje unikátní ilustrace Luise a Romula Roya a spolu s klasickým vydáním vychází rovněž limitovaná sběratelská edice, jejíž součástí je i Luisem Royem vlastnoručně podepsaný grafický list!

Anotace:

V Moskvě řádí neznámý mor jako novodobý Herodes. Stejně jako kdysi v případě Mesiáše dojde i nyní k záchraně, avšak kdo bude novodobým spasitelem a proč je ho třeba?

Odpovědi by mohly být nalezeny za pár let poté, roku 2038, na druhé straně oceánu, ve zpustlých ulicích Manhattanu, kde nebezpečí číhá na nebi i na zemi.

Nastává Čas Prokletých. Luz, bělovlasá dívka s krvavými slzami, se bude zmítat mezi silami dobra a zla, jež se o ni přetahují ve světě, který se pomalu obrací v prach a kde není jisté, kdo je vlastně anděl a kdo démon.Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Kodex Apokalypsy
jindra_strelec - 09. 02. 2017 17:53

Kodex Apokalypsy sice není ve všech směrech dokonalá kniha, ale za přečtení rozhodně stojí. I proto, že za ní stojí několikaletá práce jednoho z nejtalentovanějších a nejlepších ilustrátorů světa, který dal jejím prostřednictvím nahlédnout do zákoutí své mysli a odhalil, co všechno může být za „pouhým“ obrazem krásné a ozbrojené dívky. http://www.henryweb.cz/kodex-apokalypsy-recenze/

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Nakladatelství
 269 Kč
 314 Kč
 202 Kč
 188 Kč
 206 Kč
 296 Kč
 229 Kč
 251 Kč
 153 Kč
 237 Kč
 202 Kč