Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Siranta Jaxová 2 - Hvězdný tulák, Aguirre Ann

Aguirre Ann: Hvězdný tulák
Název:   Siranta Jaxová 2 - Hvězdný tulák
Autor:   Aguirre Ann
Žánr:   sci-fi
Počet stran:   272
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Jan Kovář
Autor obálky:   Scott Fischer
ISBN:   978-80-7398-335-2

Běžná cena:   249 Kč
Naše cena:   129 Kč
Sleva:   120 Kč, 48%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

SEJMOUT NEJMOCNĚJŠÍ KORPORACI VE VESMÍRU NEMUSÍ BÝT VŽDYCKY VÝHRA… … hlavně když většina politiků

přežila a kecá vám do života!

Mohlo by to vypadat jako z nějakého politického dramatu… nebo politické komedie, ale to by z toho Siranta vyvázla lacino. K její škodě je to spíše krutý thriller. Nové pořádky se totiž kalí v ohni čistek, nových aliancí a misí se s různým stupněm povolených ztrát.

A když se ukáže, že váš podrazácký manžel byl navíc opravdu lakotná svině, takže nemůžete vzít kramle, musíte se některých politických tanečků zúčastnit. Ale co, tak poletíte na jednu planetu a tam budete chvilku jednat. To je toho… Jenže co když je ona planeta plná potvor, které na sebe dokážou vzít jakoukoliv podobu a rekrutují se z nich nejlepší lovci lidí? A co když na vašem úspěchu závisí osud rodící se demokracie?

Intriky, masakry a krize

Siranta by na sebe mohla být hrdá, kdo a co všechno spoléhají na její úspěch. Jenže to by jí nemohla její matka (mimochodem také pěkná mrcha) sdělit, že na jejím – aby byla nějaká změna – neúspěchu závisí, zda bude Siranta sirotek, nebo ne. Ano. Jedni mocní chtějí A, druzí B. Takže je klika, když Sirantu rozptýlí pár lidožravých Pajšláků, planeta utopená v občanské válce a milenec propadající se do šílenství…

Ann Aguirre přichází s pokračováním dobrodružné space opery Šeroprostor a přidává větší než malé množství intrik, zmasakrovaných vesmírných stanic, lokálních genocid a jen trochu, fakt trochu vztahových krizí. Jestli první díl odsýpal, tak druhý by měl reklamovat brzdy. FANTOM Print (www.fantomprint.cz) na konec roku dupl na plyn – pardon, na spínač nadsvětelného pohonu – a přichvátal s velkou, neskutečně zábavnou peckou!

Anotace:

Siranta Jaxová je „skokanka“, nositelka jedinečného genu, který je nezbytný k navigování lodí rychlejších než světlo tzv. šeroprostorem. Celou kariéru pracovala pro korporaci Farwan, ale rozneslo se, že Korporace schválně sabotovala a nechala havarovat vlastní přepravní loď. Její nadvláda nad intergalaktickým obchodem se kvůli tomu zhroutila, což znamená, že je Jaxová bez práce. A také švorc, protože ji poněkud předčasně prohlásili za mrtvou. Když je tedy požádána vládou, aby stanula v čele důležité diplomatické mise, Jaxová neváhá ani vteřinu. Úkol zní: letět na planetu Ithiss-Tor a přesvědčit její obyvatelstvo, aby se přidalo ke Konglomerátu. Od výplaty ale Jaxovou dělí mnoho světelných let. Navíc si bude muset poradit se zločinci ze Syndikátu, s bouřlivým vztahem se svým pilotem, s mimozemskými požírači lidí a také s vlastním tělem oslabeným působením šeroprostoru. Bude mít štěstí, pokud se na Ithiss-Tor vůbec dostane živá…Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 188 Kč
 129 Kč
 195 Kč
 314 Kč
 269 Kč
 181 Kč
 160 Kč
 216 Kč
 160 Kč
 269 Kč
 159 Kč
 160 Kč