Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Guild Wars 2 - Ostří osudu, King Robert J.

King Robert J.: Guild Wars 2 - Ostří osudu
Název:   Guild Wars 2 - Ostří osudu
Autor:   King Robert J.
Žánr:   fantasy
Série:   Guild Wars (2)
Počet stran:   256
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Kateřina Niklová
Autor obálky:   Kekai Kotaki
ISBN:   978-80-7398-247-8

Běžná cena:   249 Kč
Naše cena:   174 Kč
Sleva:   75 Kč, 30%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

SKUPINA NEOBYČEJNÝCH HRDINŮ SE STANE OSTŘÍM OSUDU… … a my opět zavítáme do legendárního světa Guild Wars!

Že neznáte Guild Wars? Že vám slova jako „kooperativní RPG online počítačová hra“ nic neříkají? Není třeba věšet hlavu, protože máte možnost poznat tento unikátní a propracovaný fantasy svět skrze dvojici výjimečných knih, které u nás vydalo nakladatelství FANTOM Print.

O tom, že Guild Wars jsou nezpochybnitelný videoherní kult, není potřeba sáhodlouze diskutovat. Zajímavé ale je, že stejně si u „pařanů“ i čtenářů vedl první román z prostředí „gildovních válek“, Duchové Ascalonu.

Dobrodružná výprava za Khan-urovým spárem nadchla nejen prokreslenými a zajímavými hrdiny, kteří museli nejdříve vybojovat bitvu s vlastními démony, než se mohli pustit do křížku se zlem ohrožujícím lidstvo, ale rovněž akčním a svižným příběhem zasazeným do kulis, v nichž nechybí divoká magie, tvorové vzešlí z legend a drsné a nekompromisní bit­vy.

Gemmellovská fantasy

Po autorech první knihy, Mattu Forbeckovi a Jeffu Grubbovi, přichází ve svazku druhém J. Robert King, ostřílený matador ze sérií Planescape, DragonLance či Magic: The Gathering. Už to je zárukou, že budou respektovány základní motivy videoherní předlohy a zachována návaznost na předchozí titul, ale nejen to…

… King totiž pojal román po svém – postavil k sobě (a proti sobě) skupinu šesti hrdinů, kteří jsou osudem předurčeni, aby zachránili svůj národ. V tom nejlepším duchu knih Davida A. Gemmella pak vypráví příběh odvahy, sebeobětování a činů, o nichž se bude po mnoho generací hovořit s posvátnou úctou. A vy teď můžete být při tom… Anotace:

Osud zavolal – a oni odpověděli. Nadchází čas hrdinů. Zatímco rasy Tyrie stojí odděleně, šest hrdinů se spojí, aby bojovalo za svůj lid: Eir, nornská lovkyně s duší umělkyně; Snaff, asurský génius, a jeho ctižádostivá pomocnice Zojja; Rytlock, divoký charrský válečník v exilu; Caithe, smrtící sylvari s temnými tajemstvími; a Logan, statečný lidský strážce, který se musí vyrovnat s protikladnými loajalitami. Společně se stanou Ostřím osudu. Společně odpoví na volání. Ale bude to stačit?Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Nakladatelství Překladatel
 129 Kč
 341 Kč
 129 Kč
 140 Kč
 249 Kč
 704 Kč
 209 Kč
 223 Kč
 153 Kč
 160 Kč
 219 Kč
 167 Kč