Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech budou z důvodu nařízení vlády až do odvolání uzavřeny naše pobočky v Ostravě, Praze a Brně:
Objednávky přes PPL a poštu budou v omezenějším režimu nadále odcházet. Osobní odběry jsou po tuto dobu pozastaveny. Vzhledem k výpadkům v distribucích může kompletování objednávek trvat delší dobu. Napište nám prosím do poznámky, pokud můžeme poslat objednávku i nekompletní. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Gramarínová věž, Thurnwald Antonín

Thurnwald Antonín: Gramarínová věž
Název:   Gramarínová věž
Autor:   Thurnwald Antonín
Žánr:   fantasy
Počet stran:   203
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Wales
Autor obálky:   R. Čermák

Běžná cena:   159 Kč
Naše cena:   143 Kč
Sleva:   16 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Svébytný svět podzemní říše Xyhtropacu skrývá mnoho tajemství a poklady prastaré, polozapomenuté rasy Xarů. A ještě početnější nebezpečí. Podzemní města a říše, obývané hrstkami bytostí, z nichž většina nespatřila denní světlo a celá staletí cizeluje svá magická umění. Na zemský povrch dolehnou jen občas vzdálené ozvěny a stíny jejich svébytného, krutého světa. Toto jsou příběhy mladé zlodějky Lieny a Salusia, předního odborníka na »špinavou práci« klanu dona Perugia. A jejich přítele, mladého nekromanta Juliana z Amber-daxu, který z Xyhtropacu prchá před svými bývalými ochránci..Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 188 Kč
 161 Kč
 269 Kč
 167 Kč
 160 Kč
 359 Kč
 116 Kč
 161 Kč
 179 Kč
 299 Kč
 215 Kč