Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Goblinova válka, Hines Jim C.

Hines Jim C.: Goblinova válka
Název:   Goblinova válka
Autor:   Hines Jim C.
Žánr:   fantasy
Série:   Goblin Jig (3)
Počet stran:   237
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Kateřina Niklová
Autor obálky:   Jan Patrik Krásný

Běžná cena:   199 Kč
Naše cena:   139 Kč
Sleva:   60 Kč, 30%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

Pokud si myslíte, že je těžké být hobgoblinem nebo člověkem, zkuste žít chvíli jako goblin. Vlastně si představte, že jste ten nejmenší skrček mezi gobliny, jediný uctívač boha, který byl z dobrého důvodu zapomenut, a tím, na koho všichni ukáží prstem při prvním známce potíží. Zkuste si představit, že jste Jig Drakobijce a uvidíme, jak se vám to bude líbit… * Navzdory všem předpokladům, Jig stále žije. Přežil tažení proti drakovi a nekromantovi, invazi skřítků, během níž zlobři a trollové padali jako mouchy, a také tu nejstrašlivější možnou katastrofu: zvolení goblinským náčelníkem. Není si však jist, co ještě zvládne. A tak to přirozeně brzy zjistí. Ve světě na povrchu zuří válka, a když do goblinského pelechu vtrhnou lidští válečníci pátrající po Holi stvoření, Jig ví, že ho čeká další velmi smolný den…Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Goblinova válka, Hines Jim C.
Maedhros - 22. 09. 2009 20:39

Tentokráte složitější: V dalším pokračování Jigových nesnází, které ho doprovázejí už od narození, je toho už víc, nad čím bychom mohli dumat. Zkusme se u některých zastavit... Dojem: Celkový obsah této knížky je od předchozích více složitější, více akčnější a temperamentnější. Kniha je rozdělena na dvě dějové linie, z nichž první je podstatně kratší. Postupem času do sebe začnou zapadat, avšak také postupem času jsem se dokázal v této dějové linii zorientovat. Ze začátku mi připadala dost chaotická a kloudně jsem nemohl pochopit, o co v ní pořádně jde. První dějová linie je o Tymalousovi Stínohvězdě a druhá je o Jigových trápeních. Objeví se zde nová tvář - Trok. Další jeden z mnoha tupých goblinů, kteří byli odvlečeni spolu s Jigem ze svého pelechu. Docela mne zklamalo, že jsou potlačování tací, jako jsou Grell nebo Braf. Místo toho je v popředí příběhu Trok a Relka. (Ne)mile nás překvapí také Darnak. Tento díl mi připadá lepší, než-li minulý. Proč? Více vtipu, více akce, více nástrah a překvapení. Jen kdyby nebylo té zmatenosti v první dějové linii. Myslím si však, že je rozhodně napsán lépe! A co je hlavní, závěr je nečekaný! Divil jsem se, jak to nakonec dopadlo. Můj závěr: + více vtipu + více akce + nečekaný závěr + celá kniha je více živější - chaotická dějová linie s Tymalousem - Grell a Braf jen v pozadí, ale chápu, že se hrdinové musí měnit :-) Objevte Tymalousovu minulost, prožijte s Jigem drakobijcem ještě větší dobrodružství než to minulé!
GOBLIN 3
P.L.U.Z. - 24. 01. 2011 18:40

best díl of GOBLIN YEAAAH!Jig,Braf,Darnak a Billa dobří.Bohové tky.xD

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 139 Kč
 174 Kč
 314 Kč
 237 Kč
 188 Kč
 139 Kč
 181 Kč
 349 Kč
 244 Kč
 202 Kč
 209 Kč