Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Čestná stráž, Abnett Dan

Abnett Dan: Gauntovi duchové 4 - Čestná stráž
Název:   Čestná stráž
Autor:   Abnett Dan
Žánr:   sci-fi
Série:   Gauntovi duchové (4)
Počet stran:   328
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Polaris
Překladatel:   Vojtěch Dušek
Autor obálky:   Adrian Smith

Běžná cena:   249 Kč
Naše cena:   224 Kč
Sleva:   25 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Komisař Gaunt a jeho Duchové jsou zpátky v akci, znovu v první linii bitvy o životně důležitou planetu-svatyni mimořádného taktického a duchovního významu. Ale zákeřné síly Chaosu jim nedovolí, aby se dlouho těšili z vítězství a protiútok na sebe nedá dlouho čekat. Gaunt je vyslán pro tu nejcennější relikvii vůbec, pozůstatky dávné světice, která jako první vedla lidi k těmto hvězdám. * Další román o Gauntovi a jeho jednotce Duchů.Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Čestná stráž, Abnett Dan
lifter - 19. 05. 2010 16:43

knizka? Totelne perfektni! Opet Dan Abnett nezklamal, krasne propracovany dej, strhujici bitvy, a velice zajimavi konec. Uz mam na ceste dalsi dil tak sem dost zvedavy jaky bude a jak nakonec Prvni a jediny dopadnou. Ale nebudu predbihat precte te si ji urcite to za to stoji !
Ad Čestná stráž, Abnett Dan
Jack_Dark - 28. 08. 2010 20:26

Čestná stráž nás tentokrát s Tanithskými duchy do dalšího světa těžče zkoušeného silami Chaosu. Tvrdé boje které se odehrávají na důležité planetě kde se narodila význámná hrdinka a mučednice Sabbat, zažívají zatím úspěšný postup imperiálních sil. Jenže co se z prvu zdá jako jasné vítězství, se může rychle změnit v drtivou porážku jelikož Chaos je nepředvídatelný. A neúspěch je kladen tedy komisaři plukovníku Gauntovi, ten tedy dostane svoji poslední misi kdy má možnost očistit své neodpustitelné chyby a vést důležitou výpravu za ostatky mučednice. Jednotky které dostane k dispozici čítají menší armádu, a dochází k zajímavím tankovým bitvám, tvrdým přepadům, přesunu životně důležitého konvoje, a více logistických rozhodnutích kdy je Čestná stráž odkázána jen sama na sebe. To vše ještě ovlvní i víru některých důležitých postav během tohoto tažení. Román mě osobně nadchnul a tak pohltil že jsem od něj nevstal než jsem ho dočetl. Abnett opět přináší něco nového jiný styl boje a vedení války opět, odehrává se zde i ještě další dějová linie která má velký význám a sleduje události z jiné perspektivy. Po vynikající Nekropoli je zde úžasná Čestná stráž která dokáže skvěle pohltit a zaujmout.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor
 224 Kč
 323 Kč
 260 Kč
 314 Kč
 296 Kč
 160 Kč
 314 Kč
 206 Kč
 305 Kč
 350 Kč
 359 Kč
 341 Kč