Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Elegie pro ovečku 1, Toume Kei

Toume Kei: Elegie pro ovečku 1
Název:   Elegie pro ovečku 1
Autor:   Toume Kei
Žánr:   komiks
Počet stran:   208
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Talpress
Překladatel:   Martin M. Boček
Autor obálky:   Kei Toume

Běžná cena:   269 Kč
Naše cena:   242 Kč
Sleva:   27 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Kazuna Takashiro nemůže uniknout stínům své minulosti. Od chvíle, kdy jeho matka zemřela, trápí ho noční můry a tajemné vize. A když nalezne svou dávno ztracenou sestru Chizunu, zjistí, že spolu mají společného víc než jen příjmení. Oba sourozenci si s sebou nesou rodinné prokletí – chorobu, která je mění v upíry! A tak, ve snaze postavit se svému osudu, se Kazuna a Chizuna snaží překonat narůstající hlad, který je pravou podstatou jejich bytí…Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Elegie pro ovečku 1, Toume Kei
eMPage - 10. 10. 2009 10:21

Talpress v krátké době vydal i svou další mangu s názvem Elegie pro ovečku. I tato série je vícedílná, celkové má sedm knih. Mužským hrdinou je zde Kazuno, který se v poslední době necítí zrovna nejlépe, omdlévá a cítí se hodně malátně. Myslí na své rodiče, kteří ho dali k jiné rodině, aby se nedostal do vlivu... předbíhám. Jednoho dne navštíví svlj starý domov, kde potkává dívku, Chizunu, svou sestru a kde se dozvídá krutou pravdu...je upír. A kvůli tomuto faktu se od sebe snaží odehnat Yaegashu, dívku, se kterou navštěvuje kroužek kreslení...A tady končí první kniha! Celokvě je tedy o ničem, je o tom, že se dozví kdo je, jak propadá této pravdě a jak se snaží, aby tím vším nebyl pohlcen. Dalo by se říct, že to působí až nudně, číst pořád jedno a to samé, ale zdání může klamat a je tedy nutné čekat na další díl, abychom snad konečně pronikli hlouběji do tohoto celkem nadějeného příběhu.
RE: Ad Elegie pro ovečku 1, Toume Kei
hintzu - 03. 11. 2009 14:01

Poměrně slušná pocitovka, plná zvláštní atmosféry a upírů bez superschopností. Doporučuji lidem, kteří mají rádi dospělejší mangu a nad rychlý děj staví atmosféru. Kazuno je sice na dnešní poměry dost "emo", ale dá se to přežít. Zrychlení děje nečekejte ani v dalších dílech, celá série staví na atmosféře a pocitech hrdinů.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství
 242 Kč
 341 Kč
 242 Kč
 242 Kč
 440 Kč
 257 Kč
 428 Kč
 441 Kč
 390 Kč
 239 Kč
 369 Kč
 305 Kč