Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Eclipse, Touko Tahkokallio

Touko Tahkokallio: Eclipse
Název:   Eclipse
Autor:   Touko Tahkokallio
Žánr:   sci-fi
Provedení:   krabice
Nakladatelství:   ADC Blackfire Entertainment, Lautapelit.fi

Běžná cena:   1699 Kč
Naše cena:   1529 Kč
Sleva:   170 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Po mnoho let byla galaxie poklidným místem k životu. Po kruté Terransko-hegemonské válce (30.027–33.364) všechny význmnější rasy vynaložily velké úsilí proti tomu, aby se podobné hrůzy opakovaly. K ochraně křehkého míru byla zformována Galaktická rada, která podnikla řadu odvážných kroků k zamezení dalších zákeřných činů.

Přesto všechno mezi sedmi hlavními rasami a dokonce i uvnitř Rady samotné narůstá napětí a rozpory. Stará spojenectví se rozpadají a potají jsou zakládána nová diplomatická spojení. Konfrontace sedmi mocností se zdá být nevyhnutelná, nejistý je jen výsledek budoucího galaktického konfilktu. Která frakce zvítězí a bude vládnout celé galaxii?

Stíny velkých civilizací brzy padnou na celou galaxii. Veďte svůj lid k vítězství!

Ve hře Eclipse každý hráč reprezentuje jednu ze sedmi ras soupeřících o nadvládu nad celou galaxií. Vítězem se po devíti kolech stává ten, kdo nasbíral nejvíce vítězných bodů, které jsou udělovány za kontrolu galaktických sektorů, vítězství v boji, výzkum nových technologií, kontrolu monolitů, provádění objevů a navazování diplomatických vztahů.

Herní doba: 120 min

Počet hráčů: 2 – 6

Věk: od 12 letDiskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...