Warning: Variable passed to each() is not an array or object in /home/html/fantasya.cz/public_html/functions/functions_forum.php on line 36
Dům fúrií, Rouxová Madeleine ~ Fantasya.cz ~ Obchod


       
Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Dům fúrií, Rouxová Madeleine

Rouxová Madeleine: Dům fúrií
Název:   Dům fúrií
Autor:   Rouxová Madeleine
Žánr:   horor
Počet stran:   392
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   Jota
Překladatel:   Bronislava Grygová
Autor obálky:   Veronika Cágová
ISBN:   978-80-7565-384-0

Běžná cena:   398 Kč
Naše cena:   358 Kč
Sleva:   40 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Přicházejí sem, protože jsou zlí. Nenapravitelní. Přicházejí sem zemřít. První část nové série gotických hororů od autorky bestselleru Asylum.

Louisa Dittonová je osamělá a plachá. Poté, co utekla ze školy, kde byly kruté tresty na denním pořádku, je nadšená, když se seznámí se starou ženou, která jí nabídne místo pokojské v penzionu. Brzy po příjezdu do Coldthistle House si však Louisa začne uvědomovat, že záhadný majitel penzionu, pan Morningside, poskytuje svým hostům mnohem víc než jen ubytování. Ve skutečnosti je tento dům místem soudu a pan Morningside a jeho zaměstnanci vykonávají nad hosty svou vlastní temnou verzi spravedlnosti. Nad hosty, jejichž hříchy považují za neodčinitelné.

Louisa se začne bát o mladého muže jménem Lee, který se svou neobyčejnou laskavostí od ostatních hostů výrazně odlišuje. Louisa si uvědomuje, že je možná na ní, aby ho před tak hrozivým koncem uchránila. Ale jak může Louisa vědět, komu v tomto domě plném klamu a lží věřit?

Kniha je doplněna příznačnými ilustracemi a fotografiemi, které oživují podivný svět, ve kterém je hranice mezi lidmi a duchy opravdu tenká.Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.


Související zboží (výběr), stejný/á...

Stejný autor Nakladatelství
 331 Kč
 331 Kč
 331 Kč
 232 Kč
 241 Kč
 2201 Kč
 313 Kč
 250 Kč
 304 Kč
 313 Kč
 232 Kč
 538 Kč