Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

DragonRealm 14 - Legendy 2 - Mág Gryf, Knaak Richard A.

Knaak Richard A.: DragonRealm 14  - Legendy 2 - Mág Gryf
Název:   DragonRealm 14 - Legendy 2 - Mág Gryf
Autor:   Knaak Richard A.
Žánr:   fantasy
Série:   DragonRealm (14)
Podsérie:   Legendy (2)
Počet stran:   272
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Hana Vlčinská
Autor obálky:   Jon Sullivan
ISBN:   978-80-7398-314-7

Běžná cena:   269 Kč
Naše cena:   188 Kč
Sleva:   81 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

„LEGENDÁRNÍ VÁLKA PROTI DRAKŮM VSTUPUJE DO HLAVNÍ FÁZE…“

… a hrdinové si musí položit zásadní otázku: Mohou věřit jeden druhému?

Nathan dokázal prorazit kouzlo, jímž draci ovládali lidské čaroděje. Vzpoura je však teprve na začátku – a přesto už je zároveň téměř u konce! Pronásledovaní čarodějové a jejich sympatizanti totiž jeden po druhém podléhají nepřátelům. Nathan ví, že naděje spočívá v tajemství, které skrývá charismatický Gryf… A možná i v odkazu vlastních předků, kteří kdysi jako první pozvedli prapor vzpoury.

Lord Nachový zatím pokračuje v naplňování plánu, díky němuž by se měl stát novým císařem. Velkou roli v něm přisoudil i vzbouřencům, které neustále tajně sleduje. Díky vědomostem ze slavných knihoven města vědění je o krok před svými nedobrovolnými spojenci. Ovšem do hry vstupují i další mocnosti…

Když hradby rudnou krví

Vládci mrtvých i záhadný černokněžník bez tváře Shade, tajemní vlčí válečníci i Nathanův mladší syn – ti všichni se snaží získat kontrolu nad událostmi, které čím dál víc ohrožují samu podstatu Dračích říší. Kolotoč plánů skrytých v jiných plánech, zrad a klamavých příslibů vede hrdiny ke srázu, odkud není návratu.

Když pak navíc draci povraždí skrývající se rodiny čarodějů, hlas rozumu definitivně prohrává. Blíží se útok na Penacles, jehož hradby zrudnou krví. Vzbouřenci už nemají co ztratit a místo vítězství a svobody chtějí jediné: pomstít se drakům a všem jejich poskokům. Bude však sebevraždená zuřivost stačit na chladně dokonalý plán Nachového draka?

Richard A. Knaak pokračuje ve vyprávění o zásadní události dějin Dračích říší a Mág Gryf je dalším triumfem jeho vypravěčského umění. Od začátku do konce strhující děj plný soubojů, úniků na poslední chvíli i krutých zvratů čtenáře pohltí a nepustí. Dračí říše otevírají své brány a vy byste tento příběh nejtemnější zrady a nejjasnější naděje neměli minout!

Anotace: Nathanu Bedlamovi se podařilo osvobodit většinu lidských čarodějů, ale boj proti dračím pánům se nevyvíjí dobře. Na každém rohu číhá zrada a Nathan ví, že jedinou nadějí rebelů je zmocnit se Penacles, města vědění. To však bude znamenat, že musí přinutit Gryfa, aby si uvědomil moc, která se v něm skrývá, moc, která však zároveň může vzbouřencům přivodit pád… DragonRealm: Legendy jsou třísvazková sága, odpovídající na mnohé otázky ohledně Dračí říše a Pánů draků, i na to, jak se tyto události stále ještě odrážejí v základní sérii.Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 188 Kč
 174 Kč
 153 Kč
 174 Kč
 160 Kč
 160 Kč
 174 Kč
 160 Kč
 109 Kč
 269 Kč
 239 Kč
 119 Kč