Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Draconis Memoria 01: Oheň probuzení, Ryan Anthony

Ryan Anthony: Draconis Memoria 01: Oheň probuzení
Název:   Draconis Memoria 01: Oheň probuzení
Autor:   Ryan Anthony
Žánr:   fantasy
Počet stran:   656
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   Host
Překladatel:   Jakub Kalina

Běžná cena:   429 Kč
Naše cena:   386 Kč
Sleva:   43 Kč, 10%

přijímame předobjednávky

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

První díl nové série Draconis Memoria od autora bestsellerové trilogie Stín krkavce.

V rozlehlých oblastech ovládaných Kovolodním obchodním syndikátem neexistuje cennější surovina než krev draggů. Po vykrvení v zajetí chovaných či v přírodě ulovených Červených, Zelených, Modrých a Černých draggů lze vydestilovat elixíry, které obdarují závratnými schopnostmi nepočetnou skupinku mužů a žen známých jako Krvožehnaní. Málokdo však ví, že jednotlivé rody draggů chřadnou. Jejich krve se nedostává a válka s Korvantinskou říší se blíží. Poslední naděje Syndikátu se upírají k nejasným zvěstem o existenci dalšího druhu dragga — mnohem mocnějšího, než jsou ostatní — a k hrstce vyvolených, kteří se ho nyní musejí pokusit najít.

V příběhu se postupně prolínají osudy tří hlavních hrdinů. Claydon Torcreek, zlodějíček a neregistrovaný Krvožehnaný, se nedobrovolně ocitá ve službě Syndikátu a je vyslán pátrat v neprobádaných pustinách po legendárním tvorovi. Lizanne Lethridgová, prvotřídní agentka a nájemná vražedkyně, riskuje život na výzvědné misi do srdce nepřátelského území. A Corrick Hilemore, podporučík na Kovolodním křižníku, po bitvě s piráty a následně s korvantinskou flotilou dopluje až na kraj světa a do nebezpečí mnohem většího, než mohl tušit.

Všichni tři musejí svést neúprosný boj, aby odrazili nástup zničující války, nebo jí padli za oběť.


Ryan obratně, realisticky a s nenucenou dovedností balancuje mezi dračí fantasy, špionážním thrillerem a steampunkově námořnickým románem.

  • Publishers Weekly

Oheň probuzení je úžasné dílo představivosti s množstvím zvratů, osvěžujícím odlišným prostředím a výborně vystavěným světem. Skvělé čtení.

  • Mark Lawrence, spisovatel

Ryan vytvořil poutavý a magický svět, kterým čtenáře provádí ve skvěle napsaném románu, u něhož je jisté, že se zařadí mezi další fantasy klasiky.

  • The Huffington Post

Fascinující svět, kterému vládnou korporace a kde velká část moci pochází z dračí krve, poskytuje přitažlivé prostředí pro rozsáhlý epický příběh. Zběsilé tempo a touha dozvědět se víc mohou za to, že je tak působivý.

  • Locus


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Stejný autor Nakladatelství
 224 Kč
 350 Kč
 233 Kč
 386 Kč
 350 Kč
 206 Kč
 296 Kč
 314 Kč
 314 Kč
 314 Kč
 269 Kč
 332 Kč