Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, 28. 4. 2023 trvale zavřelo pražské knihkupectví Fantasya. Osobní odběry na prodejně už není možné vyřídit. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Doktor Spánek, King Stephen

King Stephen: Doktor Spánek
Název:   Doktor Spánek
Autor:   King Stephen
Žánr:   horor
Počet stran:   456
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   Pavel Dobrovský - Beta
Překladatel:   LInda Bartošková
Autor obálky:   Michal Kuba
ISBN:   978-80-7306-585-0

Běžná cena:   479 Kč
Naše cena:   431 Kč
Sleva:   48 Kč, 10%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

Stephen King v knize Doktor Spánek navazuje na svůj předchozí román Osvícení, takže se opět setkáme s jeho hrdiny – malým Dannym, který zůstává psychicky poznamenaný, i jeho matkou, již stále trápí bolesti po utrpěných zraněních. Rozzlobení duchové z hotelu Overlook si Dannyho opět najdou, ale kuchař Halloran ho nakonec naučí, jak se jim ubránit. Danny dospěl a přes svá dobrá předsevzetí se vydal v otcových stopách alkoholismu a zuřivých záchvatů. Nakonec se však pití dokáže vzdát, usadí se v malém městečku a začne pracovat v domově důchodců. Zvláštní duševní schopnosti, které mu do určité míry zůstaly, mu pomáhají poskytovat útěchu umírajícím.

Pomocníkem je mu kočka, která umí předvídat budoucnost, a Dan se stane „doktorem Spánkem“. Nečekaně však naváže telepatické spojení s dvanáctiletou Abrou, která se na něj obrátila se zoufalou prosbou o pomoc. Díky svým jasnovidným schopnostem se totiž dozvěděla o rituální vraždě malého chlapce, dalšího dítěte, které stejně jako Dan a Abra vyzařuje osvícení. Amerikou totiž táhne kmen podivných lidí, kteří se živí zvláštní jemnohmotnou substancí, jež vystupuje z dětí s osvícením, když jsou mučeny…

Není pochyb o tom, že závěrečný souboj dobra a zla bude strhující.Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 440 Kč
 260 Kč
 260 Kč
 237 Kč
 332 Kč
 404 Kč
 233 Kč
 477 Kč
 329 Kč
 404 Kč
 339 Kč
 329 Kč