Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, v nejbližších dnech budou z důvodu nařízení vlády až do odvolání uzavřeny naše pobočky v Ostravě, Praze a Brně:
Objednávky přes PPL a poštu budou v omezenějším režimu nadále odcházet. Osobní odběry jsou po tuto dobu pozastaveny. Vzhledem k výpadkům v distribucích může kompletování objednávek trvat delší dobu. Napište nám prosím do poznámky, pokud můžeme poslat objednávku i nekompletní. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.

Děti prstence, Niven Larry

Niven Larry: Děti prstence
Název:   Děti prstence
Autor:   Niven Larry
Žánr:   sci-fi
Počet stran:   294
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   Baronet
Překladatel:   Milan Lžička
Autor obálky:   Valentino Sani

Běžná cena:   399 Kč
Naše cena:   219 Kč
Sleva:   40 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Čtvrté pokračování jedné z nejslavnějších SF ság, příběhu o Prstenci, umělé stavbě obklopující vzdálené hvězdy, která je domovem trilionů různých druhů obyvatel a oplývá zázraky techniky. Cestovatel ze Země Louise Wu, účastník výpravy na Prstenec, je zapleten do meziplanetárních intrik, v nichž válka a nová smrtící zbraň v rukou nepřátel hrozí roztrhat Prstenec navždy na kusy. Poté co první bomba prorazí jejich domov, vloží osud budoucnost Prstence do rukou jejich potomků. A ti musí sehrát nebezpečnou hru, aby zachránili obyvatelstvo Prstence a vůbec jeho existenci.Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 233 Kč
 181 Kč
 167 Kč
 242 Kč
 237 Kč
 323 Kč
 359 Kč