Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, pokud si přejete obdržet zboží ještě do Vánoc, odešlete objednávku nejpozději do 15.12. Preferujte prosím platbu dobírkou.

Démonský cyklus 2 - Pouštní Kopí, Brett Peter V.

Brett Peter V.: Démonská trilogie 2 - Pouštní Kopí
Název:   Démonský cyklus 2 - Pouštní Kopí
Autor:   Brett Peter V.
Žánr:   fantasy
Série:   Démonský cyklus (2)
Počet stran:   624
Provedení:   váz.
Nakladatelství:   Triton
Překladatel:   Mirka Polová
Autor obálky:   Larry Rostant
ISBN:   978-80-7387-402-5

Běžná cena:   489 Kč
Naše cena:   440 Kč
Sleva:   49 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Pouštní Kopí, pokračování románu Tetovaný, líčí střet dvou kultur, dvou světů. V jednom z nich, pohlceném válkou s démony, je nejvíce ceněna schopnost bojovat a život jednotlivce je bezvýznamný, druhý si lidského života váží nadevše a brání každého člověka. Ano, Osvoboditel přichází, ale který to je? * Arlen narozený do světa spoutaného strachem z démonů se rozhodl vzepřít osudu. Stal se z něj Tetovaný, osamělý bojovník, na něhož lidé hledí jako na spasitele. Arlenovou snahou je však lidem dokázat, že každý je za svůj osud i život zodpovědný především sám. * Kdo je tedy bojovník z pouště, který sám sebe prohlásil za Osvoboditele a vydal se na válečné tažení s cílem sjednotit národy v boji proti démonům? Kdo z nich má větší šanci, když démonské řady rovněž posilují…?Související články


Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Démonská trilogie 2 - Pouštní Kopí, Brett Peter V.
Renča - 15. 11. 2010 20:06

Většinou se o druhých dílech trilogií říká, že jsou vycpávkou mezi úvodem a závěrem, ale tohle není ten případ. Ač kniha vypráví i o dalších osudech hrdinů z prvního dílu, autor se soustředil zejména na postavu Jardira a dobře udělal. Arlen byl jasný klaďas, ale Jardir je… komplikovaný, pohybující se na hraně mezi dobrým a zlým a jeho velikášské cíle (podporované, či provokované jeho ženou) dávají příběhu dynamiku. Hrozba démonů jakoby ustoupila do pozadí a autor nám předestřel téma střetu kultur. Nejdřív mi trošku vadil ten časový návrat zpět, ale podívat se na některé stejné události z jiného úhlu pohledu, nebylo nudné, ale naopak překvapivé. Když znáte minulost či myšlenky postavy na druhé straně ringu, posuzujete jeho činy jinak. Prostě doporučuju ;)
RE: Ad Démonská trilogie 2 - Pouštní Kopí, Brett Peter V.
korek - 18. 11. 2010 14:35

Nevím, jak kniha ale obálka je super. A svět vypadá docela netradičně, možná by stálo za to sehnat si i první díl
RE: RE: Ad Démonská trilogie 2 - Pouštní Kopí, Brett Peter V.
Renča - 18. 11. 2010 18:27

jj, bez prvního dílu tohle nemá cenu číst, navazuje to a nejsou tam zopakovány věci z jedničky, jak to třeba někteří autoři dělají u sérií.
Démonská trilogie 2 - Pouštní Kopí
emihorsen - 06. 12. 2010 17:30

Četla jsem i první díl a prostě to nemá chybu :o)
RE: Démonská trilogie 2 - Pouštní Kopí
petr - 06. 06. 2011 09:27

mám zatím přečtený první díl, a jsem někde v polovině druhého a musím říct že je to zatím skvělé čtení, sice nemám pouštní kopí přečtené celé ale zdá se mě celkově lepší než první díl, i ten byl ale super :) podle mě je naprostá nutnost si nejříve sehnat tetovaného a poté se dát do pouštního kopí, aby jste z toho neměli guláš. každopádně vřele doporučuji, po dlouhá době hutná fantasy pro dospělé které se čte sama. Nevíte náhodou jak to bude se třetím dílem? Už bych nejraději objednával hehe peace

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 359 Kč
 449 Kč
 449 Kč
 295 Kč
 205 Kč
 153 Kč
 224 Kč
 476 Kč
 287 Kč
 269 Kč
 296 Kč
 179 Kč