Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Běsnění Drákuly, Frank Brooks, Kevin Wilson, Stephen Hand

Frank Brooks,
Kevin Wilson,
Stephen Hand: Běsnění Drákuly
Název:   Běsnění Drákuly
Autor:   Frank Brooks, Kevin Wilson, Stephen Hand
Žánr:   horror
Provedení:   krabice
Nakladatelství:   ADC Blackfire Entertainment, Fantasy Flight Games, Galakta

Běžná cena:   1399 Kč
Naše cena:   1259 Kč
Sleva:   140 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Nejdražší Quincey,

je tomu již osm let, kdy do Londýna přišel sám Ďábel, aby přebýval v Carfaxském opatství. Před osmi lety se má drahá přítelkyně Lucy stala jednou z nemrtvých a má vlastní duše byla zhoubným hrabětem Drákulou vystavena nebezpečí. Před osmi lety položil tvůj jmenovec Quincey Morris svůj život, aby se ujistil, že ono zlo je zničeno. Přála bych si, aby jeho oběť nebyla marná.

Trápí mne strašlivé sny – můj spánek je rušen vidinami jakéhosi hradu v Karpatských horách. Vídám kočár tažený čtyřmi černými koňmi a cítím vůni mořské soli a v ústech mám odpornou pachuť krve. Psala jsem profesoru Van Helsingovi ihned, jak se tyto sny objevily, a on potvrdil mé obavy: Hrabě se vrátil!

Jak sny dále pokračovaly, jedné noci jsem se probudila stojící v hale se starým nožem pana Morrise v ruce. Nevěděla jsem, jaké zlo řídilo ve snách mé kroky, že jsem se neprobudila, a ani netoužím tuto pravdu poznat. Sbalila jsem proto své věci, políbila jsem Tebe a Jonathana na rozloučenou a odjela jsem toho rána navštívit na venkov Arthura – lorda Godalminga. Doktor Seward a Van Helsing přicestovali brzy poté. A my, lovci upírů, jsme tak byli znovu sjednoceni. Jen Jonathan tam nebyl, zůstal s Tebou, můj synu, aby nad tebou držel ochrannou ruku.

Můj synu, nevíme, kde si Drákula vystavěl své doupě, ani nevíme, jaký je jeho nejzazší cíl, kromě toho, že je zlý a smrtelně nebezpečný pro celý svět. I přes naše snahy stále žije a jeho pomsta bude vskutku strašlivá.

Jonathanovy pokyny jsou takové, aby Ti tento dopis předal v případě mé smrti, až budeš dostatečně stár. Doufám, že tato slova nebudeš muset nikdy číst. Doufám, že se vrátím k Tobě domů. Obávám se však, že nikdo z nás běsnění Drákuly nepřežije.

S láskou, Tvá matka Mína

Dopis Míny Harkerové jejímu synovi Quinceymu, 1898

Herní doba: 120 min

Počet hráčů: 2 – 5

Věk: od 12 letDiskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Nakladatelství
 584 Kč