Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Assassin´s Creed - Černá vlajka - dotisk, Bowden Oliver

Bowden Oliver: Assassin´s Creed - Černá vlajka
Název:   Assassin´s Creed - Černá vlajka - dotisk
Autor:   Bowden Oliver
Žánr:   fantasy
Série:   Assassin´s Creed (6)
Počet stran:   288
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   FANTOM Print
Překladatel:   Kateřina Niklová
Autor obálky:   Ubisoft
ISBN:   978-80-7398-256-0

Běžná cena:   279 Kč
Naše cena:   195 Kč
Sleva:   84 Kč, 30%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

NELÍTOSTNÁ VÁLKA MEZI TEMPLÁŘI A ASASÍNY POKRAČUJE…“ …tentokrát v Karibiku, ve zlatém věku pirátů a bukanýrů!

Videoherní série Assassin’s Creed má nakročeno k tomu, aby se ve velmi krátkém čase proměnila v největší novodobý popkulturní fenomén. Kromě her, které se staly mezi fanoušky okamžitě kultem, se „Asasíni“ zabydlují i v dalších formátech – jako šestice románů, o nichž bude ještě řeč, v komiksu a nově také na stříbrném plátně.

Je to tak, po letech důkladných příprav, během nichž tvůrci hry nehodlali přistoupit na jakékoli kompromisy, které by z chystaného snímku učinily jen další zapomenutelnou adaptaci, se pravděpodobně již v roce 2015 přistoupí k realizaci samotného filmu. A na producentském můstku nestane nikdo menší, než současná herecká top star Michael Fassbender, který si také hodlá zahrát hlavní roli, režijní sesli zase obsadí Švéd Daniel Espinosa, jehož dlouho očekávaný thriller Dítě 44 budeme moci shlédnout již letos.

Ještě než k tomu ale dojde, budou si moci čeští čtenáři díky péči nakladatelství FANTOM Print přečíst zatím poslední, v pořadí šestý „asasínský“ román. Černou vlajku pak nemá na svědomí nikdo jiný, než osvědčený Oliver Bowden, který napsal i všechny předchozí knihy, což z něj v rámci podobných sdílených světů (WarCraft, Star Wars apod.) činí naprosto unikátní výjimku.

Bukanýr, pirát, nebo asasín?

A kam se podíváme tentokrát? Po renesanční Itálii, Byzanci a severoamerické občanské válce tentokrát navštívíme Karibik v době zlatého věku pirátů. Průvodcem nám bude Edward Kenway, který se právě tehdy plavil ve zdejších vodách jako mladý nezkušený, ale zato patřičně drzý bukanýr.

Jenže jak už to tak v rodině Kenwayů chodí, její příslušníci jen neradi chodí u zdi. A tak se z Edwarda brzy stane jeden z nejobávanějších pirátů karibského moře, který se navíc velmi brzy ocitne tam, kde ho mají fanoušci Assassin’s Creedu nejraději: v ohnisku prastaré války, kterou mezi sebou vedou templáři a asasíni.

Proto vzhůru na palubu, dálky volají… a nikoli tuzemský, nýbrž karibský rum ať teče po palubách zbrocených krví, jo ho ho! Nebo tak nějak. Anotace:

Nastal Zlatý věk pirátství a Nový svět volá. Edward Kenway – drzý mladý syn obchodníka s vlnou, snící o zlatě – nedokáže odolat vábení života plného slávy na moři. Když je přepadena usedlost jeho rodiny, zdá se, že nastala vhodná chvíle k útěku, a Kenway se brzy proslaví jako jeden z nejnebezpeč­nějších bukanýrů své doby. A když začnou na povrch vyplývat důkazy o děsivém spiknutí, které ohrožuje vše, co je mu drahé, Kenway nedokáže odolat touze po odplatě. Ocitá se tak přímo uprostřed spiknutí a zrady, vtažen do prastaré bitvy mezi asasíny a templáři.Související články


Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 195 Kč
 195 Kč
 149 Kč
 195 Kč
 174 Kč
 223 Kč
 1325 Kč
 195 Kč
 195 Kč
 299 Kč
 239 Kč