Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Amber - Pokrevenstvo Amberu - brož., Zelazny Roger

Zelazny Roger: Amber - Pokrevenstvo Amberu - brož.
Název:   Amber - Pokrevenstvo Amberu - brož.
Autor:   Zelazny Roger
Žánr:   fantasy
Série:   Amber (7)
Počet stran:   216
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Classic
Překladatel:   Tom Lockenbauer
Autor obálky:   Jon Sullivan
ISBN:   978-80-7479-043-0

Běžná cena:   179 Kč
Naše cena:   161 Kč
Sleva:   18 Kč, 10%

není skladem, bez naděje na dodání

Anotace:

Boj mezi Dvory Chaosu a říší Amberu trvá! Krevní msta otců se přenáší na syny. Merlin, syn Corwina, nemá souzen klidný život ve stínu Země. Ačkoli v jeho tepnách proudí stejným dílem krev Amberu i krev Chaosu, je to on, kdo by měl zachránit Amber ve chvíli další osudové zkoušky.

Po velké bitvě mezi Ambeřany a Chaosany se život říše ustálil. Jednorožcem vyvolený král Random vyniká spíše rozumem než bojechtivostí. Divocí princové a princezny Amberu po vyčerpávajícím boji o vše přijali jeho osvícenou vládu. Corwin, jenž v nejvypjatější chvíli vytvořil nový Vzor a zabránil tak silám Chaosu pohltit Amber, zmizel. Snad zemřel, snad zešílel a bloudí Stínem.

Nikdo, ani jeho syn, o něm nemá zpráv. Snad se opakuje historie krále Oberona, legendárního stvořitele Amberu. I ten opustil říši, kterou stvořil. Objevil se v ní až v okamžiku zkoušky a při pokusu obnovit Vzor zemřel.

Avšak Merlin není uchazečem o trůn, je levobočkem bez titulu prince, a tedy by neměl nikomu překážet. Proč tedy někdo usiluje o jeho život? Proč je nadaný počítačový teoretik s pozemským jménem Merle Corey vystavován zničujícím útokům magických sil? Je za tím Merlův projekt superpočítače, který by mohl změnit svět? Anebo snad intrika některého z Ambeřanů? Možná státní zájem říše Chaosu, odkud pochází Merlova matka Dara.Diskuze ke knize

Žádný příspěvek, založit novou diskuzi.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Stejný autor Nakladatelství Překladatel
 260 Kč
 144 Kč
 144 Kč
 219 Kč
 144 Kč
 259 Kč
 162 Kč
 153 Kč
 296 Kč
 170 Kč
 305 Kč
 269 Kč