Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Spider-man - Utrpení, McFarlane Todd

McFarlane Todd: Spider-man - Utrpení
Název:   Spider-man - Utrpení
Autor:   McFarlane Todd
Žánr:   komiks
Série:   Spider-man
Počet stran:   112
Provedení:   brož.
Nakladatelství:   Crew
Překladatel:   Jiří Pavlovský
Autor obálky:   Todd McFarlane

Běžná cena:   299 Kč
Naše cena:   269 Kč
Sleva:   30 Kč, 10%

skladem - odešleme ihned

Vložit do pytle na zboží  Koupit
Anotace:

Monstrum je na svobodě. Ulice New Yorku rudnou krví. * A další obětí má být Spider-Man. * Mezi mrakodrapy i skrz kanály, po celém New Yorku pronásleduje Spider-Man krvežíznivého maniaka, nebezpečnou bytost, která kdysi byla jeho přítelem. Jenže… na tom všem je něco hodně divné. Co pohání Lizarda a dělá z něj vraždící monstrum? Proč se Spideymu zjevují protivníci, kteří jsou už dávno mrtví… a v hlavě mu duní zvuk vzdálených bubnů? A především… dostane Spider-Man protivníka dřív, než jeho samého dostihne šílenství a smrt?

Komiks Utrpení ponořil Spider-Mana  – a s ním i čtenáře – do temnoty. Je to děsivý, ponurý, strhující a akcí nadupaný příběh, který se stal základní součástí komiksové historie. Není také divu – právě jím totiž zahájil svou vlastní spidermanovskou sérii jeden z nejslavnějších komiksových malířů, legendární Todd McFarlane.Diskuze ke knize

Kliknutím na název příspěvku se přesunete do diskuzního fóra.

Ad Amazing Spider-man - Utrpení, McFarlane Todd
imro - 20. 03. 2009 15:18

Na McFarlanova Spider-Mana jsem se těšil jako malé dítě, a možná právě proto jsem nakonec byl mírně zklamán. Kresba je klasická image-like, tu já můžu, ale když mám číst víc jak jeden sešit, chtělo by to už i příběh. Netvrdím, že tady není, je pěkně krvavý a vůbec, ale také není bůhví co. Halucinace, nepřemožitelný Lizard a temné dunění bubnů vytváří spolu s nabušenou kresbou hezkou kombinaci, ale chybí mi tam něco víc. Něco, co by mě donutilo zapomenout, že listy comicsu pomalu opouštějí vazbu a nedrží pohromadě. Utrpení patří k nelépe nakresleným Spider-Manům, které u nás vyšli, ale dějově se třeba na Straczynského tvorbu nechytá ani náhodou. Zato jako první velká ukázka z díla skvělého Todda McFarlana svému autorovi rozhodně hanbu nedělá. I když ho mám raději „jenom“ za kreslícím prknem.

Související zboží (výběr), stejný/á...

Zákazníci, kteří koupili tuto knihu, kupovali také... Stejná série Nakladatelství
 224 Kč
 242 Kč
 94 Kč
 179 Kč
 94 Kč
 341 Kč
 269 Kč
 224 Kč
 94 Kč
 224 Kč
 179 Kč
 494 Kč