Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, přepravní společnosti i Česká pošta bojují s návaly balíků, takže Vám doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do čtvrtku 13.12.2018, aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko fatálního zpoždění. Uvedený termín platí pro dobírky, platby převodem bychom měli mít 13.12. na účtu. Osobní odběry fungují na všech našich prodejnách až do 21.12.

Strážci galaxie / New X-Men – Soud s Jean Greyovou, Brian Michael Bendis

Brian Michael Bendis: Strážci galaxie / New X-Men: Soud s Jean Greyovou

Příchod původních X-Menů do současnosti vyslal rázové vlny do celého marvelovského vesmíru, ale my jsme viděli jeho účinky jenom na Zemi – až doteď! Když jedna z mimozemských ras zjistí, že je Jean Greyová – někdejší (nebo možná budoucí) hostitelka destruktivní moci Phoenix – zpátky na Zemi, rozhodne se učinit ji zodpovědnou za genocidu, kterou spáchala Dark Phoenix.

A tak musí Strážci galaxie pomoct X-Menům zachránit Jean před intergalaktickou spravedlností. Na pomoc jim dorazí i jeden překvapivý spojenec z minulosti, ale bude to proti nejmocnější armádě vesmíru stačit? Nepropásněte tohle první setkání dvou největších marvelovských sé­rií.

V této knize najdete sešity Guardians of the Galaxy, vol. 3, č. 11–13 a All-New X-Men č. 22–24 z pera Briana Michaela Bendise, na kterých se kresebně podíleli Sara Pichelliová a Stuart Immonen.

26. března, Brian Michael Bendis

Strážci galaxie / New X-Men: Soud s Jean Greyovou

Strážci galaxie / New X-Men: Soud s Jean Greyovou
Vložit do pytle na zboží  Koupit 329 Kč 296 Kč