Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677

Soutěž O Dračí řád, vyhlášení literární soutěže

O dračí řád

Stále se účastníte těch samých soutěží, ale Váš styl nesedne porotcům? Přijde Vám, že se v porotách objevují ta samá jména, u nichž nemáte štěstí? Nezoufejte, protože jako svěží vítr přichází nová soutěž!
A co Vy, kteří už jste sesbírali ocenění, kde jste jenom mohli, a chcete sehnat další trofej? Vy to zase můžete vnímat jako novou výzvu!
A proč oslovujeme obě skupiny? Protože v této nové soutěži bude oceněno tolik míst, že i kdyby byla účast sebevětší, Vaše šance objevit se mezi šťastnými výherci je větší než obrovská. A kdo bude schopen nás zaujmout, tomu bude umožněno připojit se k nám a další rok možná pořádat soutěž spolu s námi! Sponzorská podpora je velká, ceny lákavé, pojďte to zkusit. Zajímá Vás více podrobností? O co že vlastně jde?

Online magazín MFantasy při svém 6. výročí vyhlašuje literární soutěž O Dračí řád!!!

Uzávěrka: 31. 8. 2010
Vyhlášení výsledků: 27. – 31. 10. 2010 v Chotěboři

Ceny

1. místo
Dračí řád
2 lístky na celý Festival fantazie Speciál 2010
roční předplatné časopisu Pevnost
knihy od nakladatelství Triton, Brokilon, Straky na vrbě, Zoner Press
diplom

2. místo
2 dvojdenní lístky na Festival fantazie Speciál 2010
knihy od nakladatelství Triton, Brokilon, Straky na vrbě, Zoner Press
diplom

3. místo
2 jednodenní lístky na Festival fantazie Speciál 2010
knihy od nakladatelství Triton, Brokilon, Straky na vrbě, Zoner Press
diplom

1. – 10. místo
kniha Stíny popela (letošní sbírka O loutnu barda Marigolda)

Jak vidíte, ceny jsou bohaté a pokud se dostanete do první desítky, neodejdete s prázdnou. Výherci budou předběžně informováni, aby se mohli dostavit na předávání cen a nepřišli tak o jednu z hlavních výher. Autoři nejlepších povídek mohou také dostat nabídku pozice v redakci.

Pravidla
Prosíme, abyste si ve vlastním zájmu pozorně přečetli pravidla soutěže. Předejdete tak zbytečnému vyřazení nebo sníženému hodnocení Vaší povídky.

Své povídky v českém nebo slovenském jazyce nám zasílejte na email soutez.mfantasy@gmail.com, kromě jména není nutné přikládat osobní informace. Své jméno a email napište i do souboru s povídkou.
Povídky posílejte jako přílohu nejlépe ve formátu .doc (někteří porotci mohou mít problémy s formáty jako .docx nebo .odt, použitím vhodného formátu předejdete případným potížím při hodnocení).
Jediný povolený žánr v této soutěži je fantasy, před odesláním své povídky zvažte, zda tomuto žánru odpovídá. Neplatí ovšem, že čím „víc fantasy“, tím lepší umístění, pouze nechceme v soutěži čistou sci-fi atp.
Zaslat nám můžete pouze 1 povídku o maximální délce 36 000 znaků včetně mezer (20 normostran), čitelně naformátovanou (ideálně patkové písmo velikosti 12, rozumné okraje).
Soutěžní povídka se nesmí až do dne vyhlášení výsledků účastnit jiné soutěže, ani našeho workshopu.*
Zasláním své povídky na náš email souhlasíte s jejím bezplatným zveřejněním na MFantasy.cz. Zveřejněny budou jen nejlepší povídky.
Doporučujeme průběžně sledovat MFantasy pro užitečné informace o literárních soutěžích, které budou vycházet ve speciální sérii článků.

Toto nesympatické pravidlo je nepříjemnou nutností. Z pohledu soutěžícího možná nelogické, ale brání, aby soutěž zahltily povídky, které jinde neuspěly, nebo hůř, které někde uspěly. Stejně tak ze soutěže vylučujeme povídky, které již v minulosti zhodnotili naši redaktoři ve workshopu a pomohli tak k jejich zlepšení.

Průběžně najdete na MFantasy v rubrice Workshop také rady, jak uspět se svou povídkou (nejen) v soutěžích. V té naší Vám přejeme hodně štěstí!

Partnery soutěže jsou:
Festival fantazie, časopis Pevnost a nakladatelství Triton, Brokilon, Straky na vrbě a Zoner Press

  • Text neprošel redakční jazykovou úpravou.
8. dubna 2010, Maroš Marcus Horváth

Diskuze k článku

Ad Soutěž O Dračí řád
Smetaj - 09. 11. 2010 20:59

Budou prosim nekde na strankach videt vysledky souteze, aby se i ti kdo nebyli v Chotebori mohli dozvedet jak dopadli?

Přidat komentář

Název komentáře
Vaše jméno (povinné)
Váš e-mail
Potvrzení captcha Text, který vidíte na obrázku nalevo.

Tučné Kurzíva Podčiarknuté

Jiné HTML značky nejsou povoleny.
Citaci provedete předsazením > před každý řádek citovaného textu (např. z jiného příspěvku).