Telefonické objednávky pondělí – pátek, 9 – 17 hod. tel. 734 751 677
Vážení zákazníci, přepravní společnosti i Česká pošta bojují s návaly balíků, takže Vám doporučujeme udělat objednávku na našem eshopu nejpozději do neděle 15.12.2019, aby knihy měly šanci dorazit do Vánoc. Samozřejmě budeme vyřizovat i pozdější objednávky, ale už hrozí riziko fatálního zpoždění. Osobní odběry fungují na všech našich prodejnách až do 23.12.

Řád věčných trnů, Dominium Padlých andělů 2, Aliette de Bodard

Bodardová Aliette de: Dominium Padlých andělů 2 - Řád věčných trnů

Paříž zničená magickými boji se postupně začíná zotavovat, ale velké Řády ovládané Padlými anděly nadále soupeří o kontrolu nad městem. Na vrcholu moci nyní stojí řád Trnikeře a spřádá plány, jak se stát ještě mocnějším.

Trnikeřské intriky svedou dohromady milenku prastarého Padlého anděla, dračího prince v přestrojení, alchymistku sužovanou sebezničující závislostí a zatrpklého mladíka z Dálného východu, který se snaží přivést zpět mezi živé svou zemřelou přítelkyni.

Řády hledají společnou cestu k míru, ten se však zdá zkázonosnější než válka. Čtveřice hrdinů v sobě musí nalézt sílu, aby se ubránila magii lačnící všechny a všechno zotročit.

Volné pokračování fantasy thrilleru Řád zlomených křídel.

  • Aliette de Bodard: Řád věčných trnů (Dominium Padlých andělů 2)
  • Host, 2018
  • Překlad: Vojtěch Ettler
  • Obálka: Nekro
  • 416 stran, 349 Kč (v e-shopu Fantasye již za 314 Kč)
1. března 2018, Aliette de Bodard

Dominium Padlých andělů 2 - Řád věčných trnů

Dominium Padlých andělů 2 - Řád věčných trnů
Vložit do pytle na zboží  Koupit 349 Kč 314 Kč